• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ۵۴ هزار دانش‌آموز استان فارس به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند
  کد خبر : 1958370

  ۵۴ هزار دانش‌آموز استان فارس به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند

  ۵۴ هزار دانش‌آموز استان فارس به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوندReviewed by on Dec 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوله بار، سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس در همایش توجیهی اقدامات ایمنی و تامینی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در فرآیند…

  ۵۴ هزار دانش‌آموز استان فارس به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوندReviewed by on Dec 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوله بار، سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس در همایش توجیهی اقدامات ایمنی و تامینی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در فرآیند اعزام راهیان نور بروز کوچک‌ترین اتفاق پذیرفتنی نیست گفت: در سال جاری تحصیلی بیش از پنجاه و چهار هزار دانش‌آموز استان فارس به سرزمین‌های راهیان نور اعزام می‌شوند که توجه به رعایت اصول ایمنی در فرآیند اعزام یکی از اولویت های مهم بسیج است.

  وی با تصریح اینکه مراقبت از پادگان‌ها و پیشگیری از حوادث بر عهده فرماندهان نیروهای مسلح است، گفت: به‌دلیل اتصال و انتصاب بسیج به مجموعه سپاه پاسداران گستردگی و تنوع بسیاری در فعالیت‌ها وجود دارد که احتمال بروز حوادث را افزایش می‌دهد. غیاثی افزود: چند صد حوزه و چند هزار رده بسیج در استان فارس داریم که لازم است با تلاش مضاعف فرماندهان توام با برنامه‌ریزی حساسیت نسبت به مسائل ایمنی تا پایین‌ترین رده‌های بسیج منتقل شود و بر فعالیت‌ها نظارت و ارزیابی کامل صورت بگیرد. فرمانده سپاه فجر فارس تأکید کرد: انتقال حساسیت نسبت به مسائل ایمنی با دستوالعمل محقق نمی‌شود بلکه نیازمند حضور فعال فرماندهان در عرصه است. وی با بیان اینکه فرماندهان نیروهای مسلح همواره در معرض پاسخگویی نسبت به مسائل ایمنی قرار دارند، گفت: فرماندهی در سپاه پاسداران تنها آمریت نیست بلکه یک تعهد فراگیر در قبال تمام رخدادهاست و فرماندهان نیروهای مسلح نسبت به مسائل ایمنی باید دغدغه دائمی داشته باشند.  فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه در نظام اسلامی جان یک سرباز به اندازه جان یک سردار عزیز است، گفت: سربازان و بسیجیان گوهرهایی گرانبها و امانت‌هایی هستند که در حاکمیت الهی به به دست فرماندهان نیروهای مسلح سپرده شده‌اند. وی با تصریح اینکه با رعایت اصوال ایمنی سرمایه انسانی و مادی سازمان را در برابر حوادث بیمه می‌کنیم، گفت: کارهای دارای ریسک را نباید به سربازان سپرد و همان توجهی که به خود داریم باید به همه نیروهای تحت امر داشته باشیم. غیاثی با تأکید بر اینکه نظارت و برنامه‌ریزی سیستمی برای جلوگیری از بروز حوادث الزامی است، اظهار کرد: رزمایش‌ها، انبارهای سلاح و مهمات، شبکه‌های اتوماسیون اداری و اسناد حوزه‌های مهمی هستند که اگر مسائل ایمنی در آن‌ها رعایت نشوند و غفلت صورت بگیرد شکست‌های حفاظتی جبران‌ناپذیر اتفاق می‌افتند.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.