• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » امسال برای ۷۰۰ هزار نفر در کرمانشاه پرونده الکترونیکی صادر می‌شود
  کد خبر : 1958349

  امسال برای ۷۰۰ هزار نفر در کرمانشاه پرونده الکترونیکی صادر می‌شود

  امسال برای ۷۰۰ هزار نفر در کرمانشاه پرونده الکترونیکی صادر می‌شودReviewed by on Dec 25Rating: امید بحیرایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور تحولی بنیادی در حوزه سلامت در حوزه سلامت و درمان ایجاد شده است. بحیرایی با اشاره به تشکیل پرونده الکترونیکی…

  امسال برای ۷۰۰ هزار نفر در کرمانشاه پرونده الکترونیکی صادر می‌شودReviewed by on Dec 25Rating:

  امید بحیرایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور تحولی بنیادی در حوزه سلامت در حوزه سلامت و درمان ایجاد شده است.

  بحیرایی با اشاره به تشکیل پرونده الکترونیکی برای افراد جامعه، گفت: این طرح از سال گذشته در کرمانشاه انجام شده است.

  رئیس مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه در این پرونده تمام اطلاعات مرتبط با فعالیت‌های بهداشتی و سلامت به‌صورت هوشمند ثبت می‌شود، ادامه داد: مراقبان حوزه بهداشت و سلامت به‌صورت فعالانه پیگیر تمامی امور سلامت محور شهروندان هستند.

  این مسؤول به پیگیری برنامه واکسیناسیون اطفال توسط مراقبان حوزه سلامت اشاره کرد و افزود: در گروه سنی سالمندان نیز پیگیر تغذیه سالم هستند.

  بحیرایی با بیان اینکه امسال برای ۷۰۰ هزار نفر در کرمانشاه پرونده الکترونیکی صادر می‌شود، تصریح کرد: همکاران در این زمینه به‌عنوان مراقبان سلامت همانند سرشماری عمومی نفوس و مسکن به درب منازل مراجعه می‌کنند و اطلاعات فردی هر یک از اعضای خانواده را در سامانه ثبت می‌کنند.

  وی از سرشماری ۲۰۰ هزار نفر از روستائیان در سال گذشته خبر داد و ادامه داد: به‌تازگی نیز اطلاعات ۱۰۰ هزار نفر نیز وارد سامانه شده است که مابقی‌ هم تا یک‌ماه آینده سرشماری می‌شوند.

  رئیس مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه برای اجرای طرح پرونده الکترونیکی سلامت ۲۰۰ مراقب فعال سلامت مشارکت دارد، گفت: لازم است که شهروندان برای اجرای طرح پرونده الکترونیکی سلامت با ماموران مراقب سلامت نهایت همکاری را داشته باشند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.