• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » فضای اجتماعی و سیاسی بوجود آمده در استان عامل ایجاد امید و نشاط است
  کد خبر : 1958343

  فضای اجتماعی و سیاسی بوجود آمده در استان عامل ایجاد امید و نشاط است

  فضای اجتماعی و سیاسی بوجود آمده در استان عامل ایجاد امید و نشاط استReviewed by on Dec 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، سید بیوک موسوی در نشست مشترک فرمانداران و بخشداران با مدیران ستادی استانداری که به ریاست استاندار زنجان برگزار شد،میزان اثربخشی و تاثیرگذاری…

  فضای اجتماعی و سیاسی بوجود آمده در استان عامل ایجاد امید و نشاط استReviewed by on Dec 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز یکشنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان، سید بیوک موسوی در نشست مشترک فرمانداران و بخشداران با مدیران ستادی استانداری که به ریاست استاندار زنجان برگزار شد،میزان اثربخشی و تاثیرگذاری هر یک از مدیران در دوران تصدی خدمتشان را امری مهم عنوان کرد و افزود: طول دوران مدیریت اهمیت چندانی ندارد، بلکه میزان کارآیی مدیران در ایجاد امید و نشاط اجتماعی و اثربخشی در تحقق اهداف و سیاست‌های دولت مهم است که از سوی افکار عمومی رصد و ارزیابی می شود.
  وی بکارگیری ساز و کارهای مدیریتی، استفاده از توانمندی های داخلی و بهره گیری از پتانسیل‌های مردمی را در انجام اقدامات اساسی کشور و استان موثر دانست و یادآورشد: مدیران بجز در موضوعات مالی و اعتباری که بصورت متمرکز ابلاغ می شود، برای فعال کردن و توانمند سازی استان از راهکارهای متفاوتی می توانند استفاده کنند که نشان‌دهنده هنر مدیریتی آنهاست.
  موسوی فضای اجتماعی و سیاسی بوجود آمده در استان زنجان را عامل ایجاد امید و نشاط بویژه در میان جوانان و بانوان عنوان و تاکید کرد: باید از فرصت‌های مغتنم بوجود آمده در ارائه خدمت به مردم نهایت استفاده را داشته باشیم.
  وی ضمن انتقاد از عدم تحرک و پویایی در میان برخی مدیران استان زنجان، وجود اراده و انگیزه قوی در مسئولان را لازمه دستیابی به توسعه برشمرد و گفت: هرچه پیگیری مسائل استان بیشتر و جدی تر صورت پذیرد، در ارتقاء پویایی و توسعه استان زنجان موثرتر خواهد بود.
  معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به اینکه برخی از دستگاه‌های استانی منفعل و برخی دیگر پرتلاش و با انگیزه هستند، افزود: یک استانداری ‘مقتدر’ و نه ‘مستبد’ ضمن تقدیر از دستگاه های اجرایی توانمند، باید نسبت به تعویض مدیران یا بازسازی مجموعه‌های منفعل و بی انگیزه در استان اقدامات موثری انجام دهد.
  وی ایجاد و تقویت انگیزه بویژه در مدیران استانداری و زیر مجموعه آنها را ضروری خواند و با اشاره به توقع مردم از مسئولان در پایش و تلاش مستمر در ارائه خدمت، اظهار کرد: نبود انگیزه مدیریتی موجب ضعف در برقراری ارتباط معقول، انفعال و بی‌تفاوتی در بدنه اجرایی خواهد شد.
  موسوی همچنین بر ضرورت برگزاری مستمر و منظم نشست‌های فرمانداران و بخشداران با مدیران ستادی استان تاکید کرد و مشارکت فعالانه آنان در جلسات استانی را خواستار شد.
  ۶۰۸۵
  دریافت کننده خبر: رویا رفیعی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.