• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مقابله با توطئه‌های مشترک عبری -عربی
  کد خبر : 1958324

  مقابله با توطئه‌های مشترک عبری -عربی

  مقابله با توطئه‌های مشترک عبری -عربیReviewed by on Dec 25Rating: اگر در گذشته این ارتباطات پنهان بود، اما این دو رژیم دست در دست یکدیگر رو به جلو در حرکت هستند و پرونده آنها درحال رو شدن برای سایر کشورهاست و مشخص شده که ارتباط کالبدی و زیربنایی بین رژیم حاکم بر حجاز و رژیم…

  مقابله با توطئه‌های مشترک عبری -عربیReviewed by on Dec 25Rating:

  اگر در گذشته این ارتباطات پنهان بود، اما این دو رژیم دست در دست یکدیگر رو به جلو در حرکت هستند و پرونده آنها درحال رو شدن برای سایر کشورهاست و مشخص شده که ارتباط کالبدی و زیربنایی بین رژیم حاکم بر حجاز و رژیم صهیونیستی وجود داشته و دارد.

  امروز منافع و تهدیدات این دو رژیم، مشترک شده و روز به روز به یک نقطه واحد نزدیک می‌شود و با تنبیه شدن داعش در عراق و حلب و عقب‌نشینی تروریست‌ها قطعا منافع هر دو دولت، تهدید شده و به خطر افتاده است.

  از سوی دیگر با قاطعیت می‌توان گفت که رژیم صهیونیستی و رژیم حاکم بر حجاز دارای منافع مشترک برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران در ابعاد سیاسی، اقتصادی یا امنیتی هستند و بر همین اساس، امروز سرمایه‌گذاری مشترکی بین دو جریان برای به خطر انداختن منافع ملی جمهوری اسلامی ایران و ضربه زدن به نظام اسلامی ما انجام می‌شود.

  اما این‌که آیا این دو رژیم جعلی می‌توانند در سایه چنین برنامه‌ریزی‌هایی، تهدیدی را علیه جمهوری اسلامی ایران عملی کنند، ‌به هوشیاری دستگاه‌های امنیتی، سیاسی و حضور مردم در صحنه برمی‌گردد. البته اگر این حکومت‌های جعلی بخواهند کاری را علیه نظام انجام دهند، باید بدانند که این نیرنگ به آنان بازخواهد گشت و لطمه اصلی را خودشان خواهند خورد.

  در این میان دولت‌های منطقه که اسمشان در ظاهر اسلامی است و بر مسلمانان حکومت می‌کنند، اما هیچ یک از اندیشه‌های اسلامی را در کشورشان پیاده نمی‌کنند، محتاج حمایت‌های سیاسی رژیم حاکم بر حجاز هستند و دلشان نمی‌خواهد اندیشه و فکر اسلامی در منطقه رواج یابد، چون منافع خود را در خطر می‌بینند. لذا نمی‌توان توقع داشت که رژیم حاکم بر کویت، بحرین و امارات نسبت به این قضیه اعتراض کنند، چون آنان نیز همسو با رژیم حاکم بر قدس و همفکرانشان، منافع خود را پی می‌گیرند.

  منصور حقیقت‌‌‌‌پور – مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.