• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آینده تیره و تار اروپا در مواجهه با تروریسم/خطر تروریسم جزئی از زندگی اروپایی‎ها می‎شود!
  کد خبر : 1958273

  آینده تیره و تار اروپا در مواجهه با تروریسم/خطر تروریسم جزئی از زندگی اروپایی‎ها می‎شود!

  آینده تیره و تار اروپا در مواجهه با تروریسم/خطر تروریسم جزئی از زندگی اروپایی‎ها می‎شود!Reviewed by on Dec 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت که تلاش‌های اخیر داعش برای حمله تروریستی در اروپا، مقامات این کشورها و شهروندان اروپایی را دچار مشکل ساخته…

  آینده تیره و تار اروپا در مواجهه با تروریسم/خطر تروریسم جزئی از زندگی اروپایی‎ها می‎شود!Reviewed by on Dec 25Rating:

  آینده تیره و تار اروپا در مواجهه با تروریسمبه گزارش ایران ویج به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان، روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت که تلاش‌های اخیر داعش برای حمله تروریستی در اروپا، مقامات این کشورها و شهروندان اروپایی را دچار مشکل ساخته به طوریکه احتمال می‌رود در آینده تروریسم جزئی از زندگی واقعی آنها باشد نه یک استثنا.
  مقامات اروپا می‌گویند که کنترل در مرزها را بیشتر کرده و نیز سازمان‌های امنیتی تغییراتی را در  فعالیت‌های خود ایجاد کرده‌اند اما حوادث قبل و بعد از حمله برلین این سوال را به وجود آورده است که آیا این تغییرات و یا هر تغییر دیگری برای جلوگیری از تکرار آنچه در اروپا طی یک سال گذشته اتفاق افتاده مانند دو بمب‌گذاری در بروکسل، کشتار به وسیله کامیون در «نیس» فرانسه، تیراندازی و خشونت در مونیخ و حادثه برلین که موجب کشته شدن ۱۲ نفر شد، کافی خواهد بود یا خیر.
  تماس سرکردگان داعش با تروریست‌های این گروه مبنی بر طراحی و انجام حمله مستقل در اروپا نشانه بدی برای کاهش خشونت در اروپا است و تحلیلگران و مقامات با اشاره به موانع موجود بر سر راه نظارت دائم و گسترده بر حملات بالقوه تروریستی در اروپا، این مطلب را بیان می‌کنند.
  حملات تروریستی مانند حمله برلین نیاز به برنامه‌ریزی و حمایت لجستیکی کمی دارد و این امر شانس جلوگیری از چنین حملاتی را از نیروهای امنیتی می‌گیرد، حتی زمانی که آنها مظنون به انجام حمله تروریستی از سوی تروریست‌ها هستند.
  مقامات آلمان پیش از حمله برلین، انیس امری ۲۴ ساله را زیر نظر داشتند اما نظارت خود را رها کردند زیرا به این نتیجه رسیده بودند که شواهد کافی برای ادامه پیگری وی را ندارند و ارتباطات وی با داعش تا پیش از حمله برلین برای نیروهای امنیتی پوشیده ماند.
  مقامات اروپا به طور فزاینده‌ای به شهروندان هشدار می‌دهند که اروپا بعد از این هرگز بدون خطر حمله تروریستی نخواهد بود.
  «جولیان کینگ» از مقامات اتحادیه اروپا در این باره می‌گوید: ما نمی‌توانیم این خطرات را نادیده بگیریم و هرگز بدون احتمال مورد حمله واقع شدن نخواهیم بود و ما باید تا جایی که امکان دارد از احتمال حملات تروریستی بکاهیم.
  خطرات حمله تروریستی در حالی افزایش یافته است که داعش از اعضای خود خواسته تا بدون تماس مستقیم با این گروه تروریستی، حمله تروریستی برنامه‌ریزی کرده و این حملات را انجام دهند.
  موانعی که برای تروریست‌ها در سوریه و عراق نیز به وجود آمده موجب افزایش یافتن احتمال حملات تروریستی در اروپا شده و ترورست‌ها آماده ایجاد خشونت در اروپا می‌شوند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.