• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » استخدام » روشنگری در زمینه استخدام‌های فله‌ای حق رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد است
  کد خبر : 1958222

  روشنگری در زمینه استخدام‌های فله‌ای حق رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد است

  روشنگری در زمینه استخدام‌های فله‌ای حق رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد استReviewed by on Dec 25Rating: حبیب الله پیشوا در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: به طور حتم استخدام‌های فله‌ای برخی مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد کار بدی بوده زیرا طی چند سال گذشته به ندرت دیدم دستگاه‌های اجرایی نسبت به آکهی استخدام…

  روشنگری در زمینه استخدام‌های فله‌ای حق رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد استReviewed by on Dec 25Rating:

  حبیب الله پیشوا در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: به طور حتم استخدام‌های فله‌ای برخی مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد کار بدی بوده زیرا طی چند سال گذشته به ندرت دیدم دستگاه‌های اجرایی نسبت به آکهی استخدام اقدام کنند.

  وی با تاکید بر اینکه وظیفه رسانه روشنگری افکار عمومی است عنوان کرد: مقام معظم رهبری در بند ۲ و ۳ قانون خدمات اداری بر استخدام‌های ضابطه‌مند تاکید داشته‌اند و ماده ۳۲ به میزان ۱۰ درصد پست‌های خالی ادارت را اجازه بکارگیری نیرو در قالب قرارداد کار معین را داده است.

  پیشوا ابراز کرد: در صورتی کار بی‌ضابطه‌ای انجام شود باید این حق را به رسانه‌ها برای روشنگری داد و آنان را تشویق کرد و خبرنگاران نباید مسائل را با دید سیاسی و منطقه‌ای نگاه کنند زیرا این نوع رویکرد نیز مردود است.

  عضو هیئت منصفه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: البته رسانه‌ها نباید با سوء نیست، علم و آگاهی با هدف مچ گیری و ضربه زدن به مدیر یا یک فرد سیاسی یک بازی را آغاز کنند.

  پیشوا با تشریح آثار منفی عملکرد رسانه‌ها در زمینه تغییر نام استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با طرح این بحث رسانه‌ها در برخی مواقع شخصیت‌های تاثیرگذار استان را تخریب کردند و در صورتی رسانه‌ای دنبال به زمین زدن فردی باشد باید به شدت با آن برخورد شود.

  وی با اشاره به اینکه اصل ۲۴ قانون اساسی اصل بر آزادی مطبوعات داده است تصریح کرد: البته ماده ۶۰۸، ۶۰۷ و ۶۸ و همچنین مواد ۲۳ تا ۳۵ قانون مطبوعات نیز محدودیت‌های برای رسانه‌ها پیش بینی کرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.