• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » بارش برف و باران در راه است
  کد خبر : 1958083

  بارش برف و باران در راه است

    مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی از سمت غرب خبر داد و گفت: این سامانه بارشی در سه روز آینده غرب، جنوب غرب، زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی را در بر می‌گیرد. احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: در اواخر وقت امروز…

  بارش برف و باران

   

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی از سمت غرب خبر داد و گفت: این سامانه بارشی در سه روز آینده غرب، جنوب غرب، زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی را در بر می‌گیرد.

  احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: در اواخر وقت امروز شنبه شاهد ورود سامانه بارشی از غرب و شمال غرب خواهیم بود که رفته رفته گستره بارشها غرب، جنوب غرب، زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی را در بر می‌گیرد.

  وی ادامه داد: بارشهای برف و باران در روز یکشنبه گسترش بیشتری در مناطق ذکر شده می‌یابد و بارشها در روز دوشنبه بیشتر در زاگرس مرکزی و شمال شرق رخ خواهد داد.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: بارشهای ایجاد شده در سه روز آینده موجب لغزندگی و کاهش دید افقی در جاده‌های کوهستانی و اختلال در تردد جاده‌ای مناطق بارانی و برفی خواهد شد.

  وظیفه درباره آلودگی هوای کلانشهرهای صنعتی نیز عنوان کرد: امروز با توجه به تداوم پایداری نسبی جو، آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به‌ویژه تهران، کرج، اصفهان و تبریز در ساعتهای آینده ادامه خواهد یافت که پیامد آن ناسالم بودن هوای این مناطق برای تمام گروههای سنی است؛ البته با توجه به پیش‌بینی بارندگی، کیفیت هوای کلانشهرها هم به شرایط مطلوب باز می‌گردد.

  وی دمای کنونی هوای تهران را ۹ درجه بالای صفر دانست و گفت: اردبیل با ۱۵ درجه زیرصفر سردترین و بندرعباس با ۲۸ درجه بالای صفر گرم‌ترین نقاط تهران محسوب می‌شوند.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.