• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » احضار مسئولان صندوق توسعه ملی به دادسرا
  کد خبر : 1958015

  احضار مسئولان صندوق توسعه ملی به دادسرا

    به گزارش ایران ویج،‌ حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اینکه حکم پرونده بابک زنجانی به وکیلش ابلاغ نشده و وکیل متهم ردیف سوم پرونده نفتی گفته است که پرونده به شعبه دادگاه بدوی ارسال شده است‌، گفت: به طور طبیعی وقتی پرونده از دیوان عالی بر می…

   صندوق توسعه ملی

   

  به گزارش ایران ویج،‌ حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اینکه حکم پرونده بابک زنجانی به وکیلش ابلاغ نشده و وکیل متهم ردیف سوم پرونده نفتی گفته است که پرونده به شعبه دادگاه بدوی ارسال شده است‌، گفت: به طور طبیعی وقتی پرونده از دیوان عالی بر می گردد چنانچه نیاز به ضمایم و یا کسر آماری باشد به شعبه هم‌عرض بر می‌گردد که ممکن است فاصله زمانی داشته باشد. من اطلاعی ندارم اگر به شعبه هم عرض برگردد همه مطلع می‌شوند.

  وی درباره ابلاغ حکم پرونده بابک زنجانی به وکیلش افزود: من از این موضوع اطلاعی ندارم.

  سخنگوی قوه قضائیه درباره فیش‌های نجومی نیز گفت: در این زمینه بیش از بیست نفر دعوت یا احضار شده‌اند که ممکن است برخی از احضاریه ها رسمی نباشد، از اعضای صندوق توسعه ملی در بین احضار شدگان بوده و موضوع در حال بررسی است.

  وی افزود: سازمان بازرسی یکسری لیست هایی را داده و سایر دستگاه‌ها هم لیست‌هایی را ارائه دادند که در حال راست آزمایی این لیست‌ها هستیم زیرا برخی از آنها خوداظهاری افراد بوده است و ما در حال انطباق با قانون و با واقعیت هستیم.

  وی درباره شکایت علی مطهری علیه مقام قضایی مشهد که به دادسرای روحانیت ارجاع شده است، گفت: اصلا از این موضوع اطلاعی ندارم و رسیدگی من در حیطه بررسی نامه ریاست جمهوری بوده است.

  وی درباره توریست فرانسوی که چهار ماه در دشت کویر ایران ناپدید شده است، گفت: اگر موردی توسط مقامات قضایی و انتظامی دستگیر شوند چه داخلی و چه خارجی حتما به خانواده شخص اطلاع خواهیم داد، اگر این شخص خارجی باشد به سفارتخانه و خانواده او اطلاع خواهیم داد و تاکنون موردی به ما اعلام نشده است.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.