• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » درج خبر فوت الماسی در صفحه اول فدراسیون جهانی
  کد خبر : 1958000

  درج خبر فوت الماسی در صفحه اول فدراسیون جهانی

      سایت فدراسیون جهانی شمشیربازی در صفحه اول سایت خود خبر فوت الماسی رئیس سابق فدراسیون شمشیربازی و کنفدراسیون شمشیربازی آسیا را درج کرد. به گزارش ایران ویج و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، در سایت فدراسیون جهانی آمده است، هوشمند الماسى که در سال ١٩٢٨ متولد و در تاریخ ١۶ دسامبر…

  خبر فوت الماسی

   

   

  سایت فدراسیون جهانی شمشیربازی در صفحه اول سایت خود خبر فوت الماسی رئیس سابق فدراسیون شمشیربازی و کنفدراسیون شمشیربازی آسیا را درج کرد.
  به گزارش ایران ویج و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، در سایت فدراسیون جهانی آمده است، هوشمند الماسى که در سال ١٩٢٨ متولد و در تاریخ ١۶ دسامبر در سن ٨٨ سالگى در ژنو بدرود حیات گفت، عضو تیم ملى ایران در بازی هاى المپیک توکیو بود. وی دیپلم مربیگرى خود را از ایتالیا گرفت و به مدت چندین سال مربى تیم ملى ایران بود.

  وی سومین رئیس فدراسیون شمشیربازى ایران پس تاسیس بود و بنیانگذار دوره ى نوین شمشیربازى ایران بود که این کشور توانست در بازى هاى آسیایى تهران مقام اول مسابقات شمشیربازى را به دست آورد.

  ٢ سال قبل از بازى هاى آسیایى تهران، یعنى در سال ١٩٧٢ ایشان ریاست کنفدراسیون آسیا را به عهده گرفت. او نه تنها عامل توسعه و گسترش شمشیربازى در ایران بلکه در سراسر قاره آسیا هم بود.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.