• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » آزاده صمدی: به فحش هایی که در فضای مجازی می دهند می خندم!
  کد خبر : 1957960

  آزاده صمدی: به فحش هایی که در فضای مجازی می دهند می خندم!

    آزاده صمدی بازیگر ۳۶ ساله کشورمان شب گذشته مهمان دورهمی بود و به گفتگو با مهران مدیری پرداخت. آزاده صمدی در دورهمی آزاده صمدی شب گذشته مهمان برنامه دورهمی بود. آزاده صمدی پس از دعوت مهران مدیری برروی صحنه آمد و پس از احوال پرسی به یکباره گفت که ۳۶ ساله است! این صحبت…

  آزاده صمدی

   

  آزاده صمدی بازیگر ۳۶ ساله کشورمان شب گذشته مهمان دورهمی بود و به گفتگو با مهران مدیری پرداخت.

  آزاده صمدی در دورهمی

  آزاده صمدی شب گذشته مهمان برنامه دورهمی بود.

  آزاده صمدی پس از دعوت مهران مدیری برروی صحنه آمد و پس از احوال پرسی به یکباره گفت که ۳۶ ساله است! این صحبت آزاده صمدی با خنده حاضرین و مدیری همراه شد و مدیری گفت که فکر نمی کردم برنامه دورهمی را دیده باشید.

  آزاده صمدی درپاسخ به سوال جدی و بد اخلاق بودن خود در زمان کار گفت که خیلی خوش اخلاق و خوش خنده است مگر اینکه اذیتش کنند یا احترامش را حفظ نکنند.
  صمدی همچنین درباره حضور در فضای مجازی صحبت کرد و اینکه سعی می کند در فضای مجازی به معرفی تئاتر پرداخته و برای تئاتر تبلیغ کند.
  آزاده صمدی در ادامه گفت که متاسفانه فرهنگ استفاده از فضای مجازی در بین مردم وجود ندارد و خیلی وقت ها با دیدن و خواندن انواع فحاشی های مختلف می خندد و سعی می کند در فضای مجازی تفریح کند و اگر مطلب جالبی دید آن را با دوستانش به اشتراک بگذارد.

  این بازیگر ۳۶ ساله درادامه درباره عشق و دوست داشتن صحبت کرد و گفت که به دوست داشتن اعقتاد دارد اما نمیداند که عشق واقعا وجود دارد یا خیر.
  آزاده صمدی درادامه گفت که در ۳ سال اخیر درحال لذت بردن از زندگی بوده و فکر می کند که باید از تک تک لحظه های زندگی لذت برد.

  آزاده صمدی در ادامه گفت که فکر می کند بازیگر خیلی خوبی است و این جمله را بخاطر این می گوید که برای رسیدن به این نقطه زحمت زیادی کشیده و که همراه با لذت بوده این سختی کشیدن.
  در ادامه مهران مدیری گفت که آزاده صمدی دستپخت خوبی ندارد که با مخالفت وی همراه شد و ادعا کرد که دستپختش فوق العاده است!آزاده صمدی گفت که بهترین غذایی شمالی را می تواند بپزد و آشپزی ام حرفه ای است!

  آزاده صمدی در انتها کتاب شعری از مادرش را به موزه دورهی اهدا کرد و گفت که این کتاب واقعا برایم ارزشمند است.

  منبع: سیمرغ
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.