• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » آغاز به کار اورژانس هوایی برای خدمت رسانی در زنجان/ تسهیل امداد رسانی با اورژانس هوایی
  کد خبر : 1957927

  آغاز به کار اورژانس هوایی برای خدمت رسانی در زنجان/ تسهیل امداد رسانی با اورژانس هوایی

  آغاز به کار اورژانس هوایی برای خدمت رسانی در زنجان/ تسهیل امداد رسانی با اورژانس هواییReviewed by on Dec 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد مرادی  در گفت وگو با زنجانم , در رابطه با اورژانش هوایی اظهار داشت:درراستای گسترش وتوسعه خدمات جدید در برنامه تحول نظام سلامت…

  آغاز به کار اورژانس هوایی برای خدمت رسانی در زنجان/ تسهیل امداد رسانی با اورژانس هواییReviewed by on Dec 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد مرادی  در گفت وگو با زنجانم , در رابطه با اورژانش هوایی اظهار داشت:درراستای گسترش وتوسعه خدمات جدید در برنامه تحول نظام سلامت بالگرد اورژانس هوایی استان زنجان در پردیس اصلی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برزمین نشست.

  photo_2016-12-24_09-13-10

  وی  با اشاره به زمان ومکان افتتاح این مرکز افزود:این اورژانش هوایی روز یکشنبه ۵ دی ماه با حضور مقامات ارشد استان از طریق ویدئوکنفرانس همزمان درقالب ۵ مرکز در سراسر کشور توسط وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی افتتاح می شود.
  روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان زنجان در ادامه با تاکید بر ضرورت این پایگاه هوایی تصریحح کرد:این بالگرد در زنجان و پایگاه هوایی اورژانس ۱۱۵ بصورت دائمی مستقر خواهد بود و در موارد لزوم و حوادث ویژه از قبیل تصادفات با چندین مصدوم،مادران باردار ،مسیرهای صعب العبور و مسدود مخصوصا فصل سرد سال خدمات رسانی خواهد کرد.

  photo_2016-12-24_09-28-36

  وی با اشاره به شرایط اقلیمی استان ادامه داد: با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی ،وجود مناظق کوهستانی،جاده های صعب العبور و بسته شدن برخی مسیرهای ارتباطی در فصول سرد سال و پراکندگی روستاهای اطراف از مراکز شهری راه اندازی اورژانس هوایی از نیازهای اساسی استان زنجان محسوب می شد.

  مرادی با بیان تلاش های عوامل دست اندر کار در راه اندازی این مرکز  عنوان کرد: با پیگیری ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دکتر علیرضا بیگلری و رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان  دکتر علیرضا زراعتچی و نظر مثبت وزیر بهداشت راه اندازی اورژانش هوایی در زنجان نیز محقق شده است.

  وی در پایان صحبت های خود خاطر نشان کرد:با افتتاح اورژانس هوایی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان امدادرسانی به بیماران بدحال ،مادران باردار ، حوادث ترافیکی با چندین مصدوم و حوادث ویژه تا شعاع ۲۰۰ کیلومتر تسهیل و با سرعت بالاتری صورت خواهد گرفت.

  photo_2016-12-24_09-28-27

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.