• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » آغاز طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان در مدارس چهارمحال و بختیاری
  کد خبر : 1957907

  آغاز طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان در مدارس چهارمحال و بختیاری

  آغاز طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان در مدارس چهارمحال و بختیاریReviewed by on Dec 24Rating: به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مدیرکل بهزیستی چهارمحال وبختیاری گفت : این طرح با هدف افزایش سرمایه اجتماعی و پیشگیری از آسیب ها در ۱۰ مدرسه متوسطه دوم دخترانه و پسرانه شهرکرد با مشارکت ادارات کل بهزیستی و…

  آغاز طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان در مدارس چهارمحال و بختیاریReviewed by on Dec 24Rating:

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مدیرکل بهزیستی چهارمحال وبختیاری گفت : این طرح با هدف افزایش سرمایه اجتماعی و آغاز طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان در مدارس چهارمحال و بختیاریپیشگیری از آسیب ها در ۱۰ مدرسه متوسطه دوم دخترانه و پسرانه شهرکرد با مشارکت ادارات کل بهزیستی و آموزش و پرورش استان اجرا می شود.
  آقای میرزایی افزود : در این طرح دانش آموزان آموزش دیده به عنوان سفیران آموزش در جمع همسالان و هم گروه های خود به ترویج آموزش ها در زمینه آسیب های اجتماعی بپردازند.
  وی گفت : برای اجرای مطلوب این طرح، دبیران مطالعات اجتماعی و درس تفکر و سبک زندگی مدارس در دوره آموزشی ۱۲ ساعته با زمینه آسیب های اجتماعی تهدید کننده جامعه هدف آشنا شدند.
  میرزایی گفت: این طرح با هدف ارتقا توانمندی های دانش آموزان، افزایش شناخت در زمینه مسائل و آسیب های اجتماعی ، اصلاح نگرش فعالیتهای گروهی و ارتباط سالم و موثر و ارتقا سطح همکاری دانش آموزان و معلمان اجرا می شود.
  هم اکنون بیش از ۱۸۰هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در دو هزار و ۴۰۰مدرسه مشغول تحصیل هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.