• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » بانک اطلاعاتی مددجویان گناوه تهیه می‌شود/ شناسایی نیازها و مشکلات
  کد خبر : 1957891

  بانک اطلاعاتی مددجویان گناوه تهیه می‌شود/ شناسایی نیازها و مشکلات

  بانک اطلاعاتی مددجویان گناوه تهیه می‌شود/ شناسایی نیازها و مشکلاتReviewed by on Dec 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مراد شمس‌الدینی صبح شنبه در بازدید از مرکز نیکوکاری مسجد علی بن ابیطالب شهرستان گناوه اظهار کرد: ظرفیت مراکز نیکوکاری باید از ظرفیت مدیریت های امداد در شهرستان ها بیشتر باشد و…

  بانک اطلاعاتی مددجویان گناوه تهیه می‌شود/ شناسایی نیازها و مشکلاتReviewed by on Dec 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مراد شمس‌الدینی صبح شنبه در بازدید از مرکز نیکوکاری مسجد علی بن ابیطالب شهرستان گناوه اظهار کرد: ظرفیت مراکز نیکوکاری باید از ظرفیت مدیریت های امداد در شهرستان ها بیشتر باشد و حمایت های این مراکز باید راهگشا و هدفمند باشد.

  وی در ادامه تهیه بانک اطلاعاتی امداد را به منظور پیشبرد اهداف مراکز نیکوکاری ضروری دانست و بیان کرد: تهیه این بانک اطلاعاتی شناسایی و اولویت بندی نیازهای مددجویان را آسان می کند.

  مدیر کمیته امداد شهرستان گناوه افزود: یکی از اهداف مراکز نیکوکاری آمایش محله است؛ زیرا در این آمایش امکان وجود همه اطلاعات وجود دارد.

  وی بکارگیری مددکاران اجتماعی و تخصصی در مراکز نیکوکاری را از اولویت‌های امداد عنوان کرد و گفت: استفاده از ظرفیت محله‌ای مراکز به منظور سوق دادن مددجویان در فعالیت‌های اجتماعی که توسعه اشتغال خانگی و حل مشکلات مادی و معنوی مددجویان را به دنبال خواهد داشت از دیگر اولویت‌های مراکز نیکوکاری است.

  شمس‌الدینی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی در مراکز نیکوکاری می‌تواند پویا شود و در مراکز نیکوکاری روند صحیح آموزش، مشاوره مردم، بهبود تولیدات، بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مددجویان بسیار مهم است و این فرصت را نباید از دست داد.

  وی از مرکز نیکوکاری مسجد علی بن ابیطالب شهرستان گناوه به عنوان مرکز نمونه یاد کرد و گفت: می توان این مرکز نیکوکاری را به عنوان الگوی اجرایی مناسبی در زمینه های مختلف معرفی کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.