• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » برخورد سنگ به شیشه تریلر حادثه آفرید
  کد خبر : 1957886

  برخورد سنگ به شیشه تریلر حادثه آفرید

  برخورد سنگ به شیشه تریلر حادثه آفریدReviewed by on Dec 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نبض نی ریز؛ برخورد سنگ به شیشه تریلر عبوری از مسیرهای فرعی بخش آباده طشک موجب مصدومیت شدید راننده این خودرو از ناحیه چشمانش شد. محسن هاشمی مسئول اورژانس…

  برخورد سنگ به شیشه تریلر حادثه آفریدReviewed by on Dec 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نبض نی ریز؛ برخورد سنگ به شیشه تریلر عبوری از مسیرهای فرعی بخش آباده طشک موجب مصدومیت شدید راننده این خودرو از ناحیه چشمانش شد.

  محسن هاشمی مسئول اورژانس ۱۱۵ آباده طشک در خصوص اتفاق عجیب برای خودرو تریلر گفت: از مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ نی ریز، بروز یک حادثه برای راننده تریلر در مسیر نی ریز- آباده طشک گزارش گردید.

  تکنسینهای اورژانس آباده طشک به محل حادثه که در محور جهان آباد-کوشکک بود رهسپار شدند. با پیدا کردن تریلر اسکانیا حامل پودر آهن  متوقف مانده در حاشیه مسیر با راننده ای که دچار خونریزی شدید از ناحیه صورت بود روبرو شدند.

  محمد محسن هاشمی  افزود: راننده که در حالت شوک قرار داشت گفت از نی ریز به سمت آباده طشک در حرکت بودم که به یکباره جسمی بزرگ باشتاب بسیار به شیشه برخورد کرده و شیشه را شکسته و همانند گلوله به داخل خودرو افتاد و پرتاب شدید خورده های شیشه هر دو چشمم را دچار آسیب کرده است.

   مصدوم بلافاصله به آمبولانس منتقل و مورد معاینه و شستشوی دقیق چشم قرار گرفت و پاسگاه انتظامی آباده طشک نیز مطلع گردید.

  راننده ۳۰ ساله اهل ارسنجان بعد از شستشوی چشمانش به تقاضای تکنسینهای اورژانس که می خواستند او را به بیمارستان شهدای نی ریز برای معاینه و معالجه توسط متخصص چشم پزشکی منتقل کنند،تمکین نکرد و حاضر نشد.

  او افزود بهتر شده و حالش خوب است و پس از صورت جلسه پاسگاه انتظامی آباده طشک، به مأموران گفت که هنگام بروز حادثه دو کودک را در کنار جاده دیده است و متأسفانه علاوه بر مصدومیت چشمانم، صفحه کامپیوتر تریلی ام نیز شکسته و قابل استفاده نیست.او به اتفاق یک راننده دیگر و با همراهی او و با رضایت شخصی خود به مرکز استان رفت تا خود را به یک مرکز تخصصی چشم پزشکی برساند.

  هاشمی مسئول اورژانس ۱۱۵ آباده در پایان گفت: هنگام برخورد یک جسم خارجی و حتی داخلی، به شیشه مستحکم جلو خودروها و بویژه کامیونها شیشه می شکند اما حالت ارتجاعی داشته و پخش نمی شود و در صورت ضربه بسیار شدید به تکه های کوچک تقسیم می شوداما پودر و پاشیده نمی شود. اما این سنگ بزرگ با چه شدت و ضربه ای به شیشه تریلر برخورد کرده که شیشه را سوراخ کرده و سنگ نیز داخل اتاق تریلر پیدا شد این حادثه برای مأموران انتظامی نیز جای سوال بود و این سنگ در صورتیکه به چند سانتی متر بالاتر برخورد می کرد مطمئناً راننده را کور می کرد و یا حادثه ای بسیار وخیم اتفاق می افتاد. پرونده همچنان باز و در حال رسیدگی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.