• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » اقدامات اجتماعی شهرداری تبریز وارد مرحله عملیاتی شده است
  کد خبر : 1957793

  اقدامات اجتماعی شهرداری تبریز وارد مرحله عملیاتی شده است

  اقدامات اجتماعی شهرداری تبریز وارد مرحله عملیاتی شده استReviewed by on Dec 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی، از چند گرمخانه‌ و مرکز اسکان آسیب‌دیدگان اجتماعی در سطح شهر بازدید کرده و در جریان نحوه فعالیت این مراکز قرار گرفت….

  اقدامات اجتماعی شهرداری تبریز وارد مرحله عملیاتی شده استReviewed by on Dec 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق نجفی، از چند گرمخانه‌ و مرکز اسکان آسیب‌دیدگان اجتماعی در سطح شهر بازدید کرده و در جریان نحوه فعالیت این مراکز قرار گرفت.

  وی خاطرنشان کرد: بازدید از برنامه‌های اسکان و فعالیت گرمخانه‌ها و مرکز ماده ۱۶، با توجه به سرمای کم‌سابقه هوا صورت گرفته‌است.

  نجفی، احداث مرکز ماده ۱۶ ترک اعتیاد توسط شهرداری تبریز را از اقدامات تاثیرگذار شهرداری در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی خواند و افزود: این مرکز با هزینه ۴ میلیارد تومان، توسط شهرداری تبریز احداث شده و زمینه اسکان و فعالیت ۱۶۰۰ نفر را فراهم کرده‌ است.

  شهردار تبریز متذکر شد: شهر تبریز که در عرف رایج اجتماعی به «شهر بدون گدا» شهرت دارد، امروز در سایه همکاری بخش‌های مختلف انتظامی، درمانی و تحقیقاتی با شهرداری تبریز، عنوان «شهر بدون‌معتاد متجاهر» را از آن خود کرده است.

  وی با تاکید بر ارائه خدمات هر چه بیشتر به افراد اسکان‌ یافته اظهار داشت: مدیران و عوامل اجرایی باید فرصت مسئولیت در این مراکز را قدر بدانند و تمام توان خود را معطوف تقویت باورهای روحی و جسمی افراد آسیب‌دیده و نیازمند کنند.

  نجفی خطاب به افراد ساکن در این مراکز نیز تاکید کرد: قدر این فضای مناسب را بدانید و با توکل بر خدا و استفاده از امکانات ارائه‌ شده، خود را مهیای بازگشت موثر و سازنده به شهر کنید.

  وی با اشاره به این‌که تاثیرگذاری برنامه‌های شهرداری در شاخص‌های اجتماعی شهر، وارد مرحله عملیاتی شده است، گفت: تبریز به عنوان شهری شاخص و پیش‌رو، به هیچ‌عنوان شایسته مناظر تلخ خیابانی نیست؛ از این رو در سال‌های اخیر، با هماهنگی‌ی که بخش‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین دستگاه قضایی استان صورت گرفته، توسعه کمی و کیفی  مراکز اسکان آسیب‌دیدگان اجتماعی مورد توجه قرار گرفته شده‌است.

  نجفی در پایان از شهروندان خواست، در صورت مشاهده افراد متهاجر و آسیب‌پذیر در سطح شهر، موضوع را به سامانه مدیریت شهری به شماره ۱۳۷ اطلاع دهند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.