• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ارسال اسناد خزانه اسلامی اولین دستگاه اجرایی استان
  کد خبر : 1957772

  ارسال اسناد خزانه اسلامی اولین دستگاه اجرایی استان

  ارسال اسناد خزانه اسلامی اولین دستگاه اجرایی استانReviewed by on Dec 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد،مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گفت: شرکت آب منطقه ای استان اولین دستگاه اجرایی است که اسناد و مدارک پیمانکاران را برای دریافت خزانه اسلامی به اداره کل امور اقتصادی…

  ارسال اسناد خزانه اسلامی اولین دستگاه اجرایی استانReviewed by on Dec 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد،مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گفت: شرکت آب منطقه ای استان ارسال مستندات اسناد خزانه اسلامی اولین دستگاه اجرایی استان به شرکت فرابورس ایراناولین دستگاه اجرایی است که اسناد و مدارک پیمانکاران را برای دریافت خزانه اسلامی به اداره کل امور اقتصادی و دارایی و شرکت فرابورس ایران ارسال کرده است.

  ابراهیم کشاورز افزود: به استناد بند (ز) تبصره ۵ قانون بودجه ۹۵، با توجه به تخصیص سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و استان، این دستگاه اسناد و مدارک پیمانکاران را برای دریافت اسناد خزانه ارسال کرده است.

  مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گفت: دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد ۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال بدهی دارد و استفاده از ظرفیت اسناد خزانه برای پرداخت این بدهی ها می تواند بسیاری از مشکلات استان را برطرف کند.

  ابراهیم کشاورز افزود: ۶۷۰ میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی به استان اختصاص یافته و امید است که دستگاه های اجرایی از این فرصت و ظرفیت برای تسویه بدهی های دولت نهایت استفاده را ببرند.

  وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب شهری استان و شهرداری گچساران نیز در حال انجام فرایند دریافت اسناد خزانه اسلامی برای پیمانکاران هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.