• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سفر هاشمی رفسنجانی نوعی مانور تبلیغاتی برای حمایت انتخاباتی روحانی است
  کد خبر : 1957736

  سفر هاشمی رفسنجانی نوعی مانور تبلیغاتی برای حمایت انتخاباتی روحانی است

  سفر هاشمی رفسنجانی نوعی مانور تبلیغاتی برای حمایت انتخاباتی روحانی استReviewed by on Dec 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از تنگستان نما، اخیرا شاهد مسافرت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  و به همراه خانواده خود به بوشهر بودیم که این سفر با ورود هاشمی به جزیره خارک…

  سفر هاشمی رفسنجانی نوعی مانور تبلیغاتی برای حمایت انتخاباتی روحانی استReviewed by on Dec 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از تنگستان نما، اخیرا شاهد مسافرت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  و به همراه خانواده خود به بوشهر بودیم که این سفر با ورود هاشمی به جزیره خارک کلید خورد.

  این چند باریست که در طول دوره ی ریاست جمهوری روحانی، هاشمی رفسنجانی به بوشهر عزیمت کرده اند هر چند که قبل از این استان بوشهر افتخار میزبانی سایر اعضای خاندان هاشمی داشته است.

  لیکن در مناسبتهای مختلف و فراخور سمت هرکس بهانه برای سفر  به استان بوشهر پایتخت انرژی (البته از نظر پایتخت نشین ها) مهیا می شد.

  خوب است که استاندار بوشهر و مسئولین استانی حتما گزارشی از تخصیص اعتبار یا پروژه ای را که در ضمن سفر استانی رئیس مجمع در استان بوشهر قرار داده شده است، در اختیار مردم قرار دهند.

  سالهاست که منطقه آزاد شدن بوشهر بر سر زبانها افتاده است و هیچکسی هم جرات ندارد که حداقل این موضوع را در یک مجمع مردمی بیان کند، چه رسد به این که انتظار اجرایی شدنش را داشته باشیم.

  با این وجود تنها دستاورد این چنین سفر ها بازارگرمی یکسری مسئولین برای حمایت و گاها سر پوشانی یکسری مسایل که برای مردم اولویت اولشان است.

  چرا که با این روش مردم سرگرم مسایل تبلیغی می شوند و دلخوش به سفری می کنند که هیچی را آید شان نمی کند.

  بنده مخالف چنین سفرهای استانی نیستم و اصولا معتقد هستم که لازم است استان های محروم  مورد توجه قرار بگیرند، لکن بایستی این توجه یک بعد معنوی هم داشته باشد و صرفا جنبه ی تبلیغی نداشته در واقع اینطور نباشد که بهانه ای برای فعالیت اطرافیان مسئول مربوط در آن سفر فراهم بشود، طوریکه دو سوم صندلی های همایش و مراسم به همراهان جناب مسئول تخصیص یابد، در تحلیل این سفر اخیر دو دید گاه را باید مد نظر قرار داد اول اینکه این سفر به احتمال زیاد نوعی مانور برای حمایت انتخاباتی روحانی است، اینکه هاشمی رفسنجانی دفاع صریح از برجام نا فرجام می کند در واقع این برخورد بیانگر همین قضیه است.

  دوم هم اینکه باوجود انتخابات خبرگان که تا حدودی مورد رضایت اصلاح طلبان واقع گردید، این جبهه مشارکت مردمی در جهت منافع اصلاح طلبان نباید در تهران بماند و این جریان حمایتی بایستی در استانهای محروم و جلب رضایت  مردم این استانها تقویت بشود.

  چراکه به نظر خودشان یک تیر را به دو هدف زده اند یکی اینکه  هزینه ای را که در شهرهای بزرگ برای جلب مردم خرج می کنند، اینجا کاهش میابد.

  از طرفی سرمایه گذاری روی مردم استانی که کمتر خود را در گیر مسایل سیاسی کرده اند و از این طریق شانس خطای خود را برای عدم موفقیت برنامه های خودشان پایین می آورد و از این طریق حاشیه سازی کمی در پی خواهد داشت.

  کیوان تنگسیری

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.