• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » راهداری یعنی خدمت صادقانه و بی منّت/ کار راهداری مختص فصل زمستان نیست/ از دست دادن تعدادی از هموطنان در زلزله ورزقان بدترین خاطره دوران کاری ام است
  کد خبر : 1957703

  راهداری یعنی خدمت صادقانه و بی منّت/ کار راهداری مختص فصل زمستان نیست/ از دست دادن تعدادی از هموطنان در زلزله ورزقان بدترین خاطره دوران کاری ام است

  راهداری یعنی خدمت صادقانه و بی منّت/ کار راهداری مختص فصل زمستان نیست/ از دست دادن تعدادی از هموطنان در زلزله ورزقان بدترین خاطره دوران کاری ام استReviewed by on Dec 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از خبرنگار پیک هشترود گفتگوی کوتاه با سیدعیسی…

  راهداری یعنی خدمت صادقانه و بی منّت/ کار راهداری مختص فصل زمستان نیست/ از دست دادن تعدادی از هموطنان در زلزله ورزقان بدترین خاطره دوران کاری ام استReviewed by on Dec 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از خبرنگار پیک هشترود گفتگوی کوتاه با سیدعیسی طاهری موسوی یکی از راهداران نمونه هشترود است:

  پیک هشترود: یک معرفی مختصر ازخود داشته باشید؟
  سید عیسی طاهری موسوی هستم و به مدت ۱۶ سال در این اداره انجام وظیفه می نمایم.

   
  پیک هشترود: تعریف شما از راهدار چیست؟
  راهداری تعاریف مختلفی دارد و تعریف اینجانب از راهداری خدمت صادقانه و بی منت به رانندگان محترم راه و هموطنان عزیز می باشد که در طول سال از راههای ارتباطی شهرستان استفاده می نمایند.

   
  پیک هشترود: سخت ترین ماموریت در طول دوران کاری؟
  اغلب ماموریتهای محوله راهداری سخت و دشوار می باشد و انتخاب سخت ترین آنها به نوبه خود کار سختی می باشد اینجانب در طول دوران اکثر ماموریتهای محوله سخت بوده که به کمک خدا توانستم با موفقیت به انجام برسانم که یکی از آنها گرفتار شدن در طول روز در مسیر روستای کماجرود که جهت سرکشی و مسیرگشایی رفته بودم و متاسفانه در آن مسیر گرفتار برف و کولاک شدم که نهایتا به کمک اهالی این روستائیان عزیز از آن وضعیت رهایی یافتم.

   
  پیک هشترود: آیا کار اصلی شما در زمستان است؟
  تعاریف راهداری این است که تمام فصول سال را آماده باش بوده و در تمامی ایام در خدمت مردم باشیم پس با استناد این تعریف می توان گفت نه خیر کار راهداری مختص فصل زمستان نیست.

   


  پیک هشترود: یک خاطره بد از دوران کار؟
  عملیات راهداری توآمان با خاطرات خوب و بد همراه است و تلخ ترین خاطره این حقیر در طول دوران خدمتتم اعزام به منطقه زلزله زده ورزقان و اهر جهت آواربرداری رفته بودیم که در این حادثه اسفناک شاهد از دست دادن تعدادی کثیری از هموطنان عزیزمان بودم.

   
  پیک هشترود: یک خاطره خوب؟
  خاطره خوبی که در طول خدمتتم در ذهنم مانده ، این است که در یکی از فصل زمستان که برف زیادی باریده بود در حال انجام وظیفه بوم که موقع برگشت به اداره ناگاه مسیر خود را به محور کمربندی هشترود تغییر دادم که مشاهده نمودم یکدستگاه خودروی به همراه خانواده در این مسیر گرفتار برف و کولاک شده اند و متاسفانه به علت نداشتن شارژ گوشی همراه امکان ارتباط با هیچ کسی را نداشتند توانستیم به همراه اکیپ راهداری آنها را از مرگ حتمی نجات دهیم .

   

   
  پیک هشترود: در مسئولیتتان چقدر با دیگران همزادپنداری می کنید؟ مثلا چقدر خود را مانند روستانشینانی می دانید که مسیرشان مسدود شده و به مشکل برخورده اند؟
  اینجانب در طول کاری همیشه خودم را جای روستائیان عزیز دانسته و برای راحیت و آسایش خاطر اهالی محترم روستائیان شبانه روزی تلاش می نمایم در تردد با هیچ گونه مشکلی مواجه نشوند و در فصل زمستان تا حد توانم تلاش کردم هیچ راهی مسدود نماند تا دچار مشکل نشوند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.