• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » توریسم و گردشگری » مدیریت پنجره واحد در حوزه گردشگری بسیار ضعیف است
  کد خبر : 1957697

  مدیریت پنجره واحد در حوزه گردشگری بسیار ضعیف است

  مدیریت پنجره واحد در حوزه گردشگری بسیار ضعیف استReviewed by on Dec 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، مرتضی رحمانی‌موحد شامگاه جمعه در نشست با محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در کرمان در بیان مشکلات صنعت گردشگری کشور اظهار‌داشت: برنامه ششم توسعه بسیار برای صنعت گردشگری…

  مدیریت پنجره واحد در حوزه گردشگری بسیار ضعیف استReviewed by on Dec 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، مرتضی رحمانی‌موحد شامگاه جمعه در نشست با محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در کرمان در بیان مشکلات صنعت گردشگری کشور اظهار‌داشت: برنامه ششم توسعه بسیار برای صنعت گردشگری کشور اهمیت داشته و چشم امید فعالان این عرصه به نتیجه تصویب این برنامه است.

  وی با اشاره به لزوم توجه ویژه به صنعت گردشگری در برنامه ششم توسعه گفت: برای توسعه گردشگری جلسات زیادی تشکیل شده اما در سال‌های اخبر آنچنان که باید به آن توجه نشده و به گونه‌ای مغفول مانده است.

  معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور با بیان اینکه هر که توانسته گوشه‌ای از این صنعت را تضعیف کرده است افزود: در حال حاضر رویکرد ما انسجام‌بخشی و یکپارچگی در صنعت گردشگری کشور است.

  وی با اشاره به اینکه صنعتی نگاه کردن به گردشگری مورد اقبال فعالان این حوزه قرار گرفته است خاطر‌نشان کرد: البته با شکوفا شدن این صنعت بعضی‌ها را هم به طمع انداخته که باید مراقبت کرد.

  رحمانی‌موحد با بیان اینکه نگاه حاکمیتی پنجره واحدی‌ها باید تقویت شود گفت: فرماندهی و مدیریت پنجره واحد در حوزه رفع موانع سرمایه‌گذاری گردشگری بسیار ضعیف است و باید موانع سرمایه‌گذاران بخش گردشگری به صورت واحد انجام شود.

  وی با اشاره به اینکه اگر می‌خواهیم همه چیز از نگاه گردشگران خارجی زیبا دیده شود باید همه دستگاه‌ها با هم همکاری کنند افزود: تعریف یک دوره حداقل دو برنامه‌ای در حوزه گردشگری کشور لازم است.

  معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کشور با بیان اینکه مقام معطم رهبری هم بر توسعه صنعت گردشگری تاکید دارند اظهار‌داشت: باید زیر ساخت‌های این حوزه تقویت شود.

  وی با اشاره به وجود قوانین مزاحم در توسعه و پیشرفت صنعت گردشگری بیان کرد: همچنان که قوانین خوب و محکم در پیشرفت این صنعت اثر دارد برخی قوانین مزاحم نیز مانع توسعه صنعت گردشگری کشور است که باید بازنگری شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.