• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » دستگاه‌های اجرای در پرداخت یک درصد اعتبار ورزشی همکاری نمی‌کنند
  کد خبر : 1957647

  دستگاه‌های اجرای در پرداخت یک درصد اعتبار ورزشی همکاری نمی‌کنند

  دستگاه‌های اجرای در پرداخت یک درصد اعتبار ورزشی همکاری نمی‌کنندReviewed by on Dec 24Rating: امیرغفرانی درگفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهارکرد: دستگاه‌های اجرایی باید فعالیت‌های فراغتی خود را در مناطق حاشیه‌نشین ارتقا دهند، زیرا جوانان این مناطق بیشتر در معرض‌آسیب قرار دارند. وی ادامه داد: برای این‌که جوانان مناطق محروم بتوانند از امکانات…

  دستگاه‌های اجرای در پرداخت یک درصد اعتبار ورزشی همکاری نمی‌کنندReviewed by on Dec 24Rating:

  امیرغفرانی درگفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، اظهارکرد: دستگاه‌های اجرایی باید فعالیت‌های فراغتی خود را در مناطق حاشیه‌نشین ارتقا دهند، زیرا جوانان این مناطق بیشتر در معرض‌آسیب قرار دارند.

  وی ادامه داد: برای این‌که جوانان مناطق محروم بتوانند از امکانات استان ورزشی بهره بگیرند، بنا شده دو سانس از زمان استفاده از اماکن ورزشی، تفریحی وگردشگری به صورت رایگان دراختیارآنها قرارگیرد.

  وی افزود: این طرح مورد تصویب ستاد ساماندهی امور جوانان قرارگرفته و درمرحله اجرا قرار دارد.

  این مسئول توضیح داد: متاسفانه امکانات و زیرساخت‌های حوزه ورزش البرز چندان مطلوب نیست و همین باعث شده بخش مهمی استعدادهای این حوزه شکوفا نشود.

  مدیرکل ورزش وجوانان البرز ابراز کرد: درمدارس استان استعدادهای ورزشی فراوانی نهفته است‌که هریک از آنها می‌توانند با برنامه ریزی و تمرین به یکی از قهرمانان آینده کشور تبدیل شوند.

  وی افزود: بدون شک اگر امکانات ورزشی استان ازجمله سالن‌ها وفضاهای ورزشی توسعه یابد،  فرایند جذب این استعدادها با سرعت بیشتری انجام می‌شود. قرار بود برای افزایش امکانات و زیرساخت‌های ورزشی استان تمام دستگاه‌های اجرایی یک درصد از اعتبارات خود را به این حوزه اختصاص دهندکه این امر تاکنون اتفاق نیفتاده است.

  غفرانی تصریح کرد: توسعه ورزش استان نیازمند همکاری و تعامل همه دستگاه‌ها است و به تنهایی از عهده اداره‌کل ورزش و جوانان برنمی‌آید به همین دلیل از مدیران درخواست می‌شود در این بخش با حساسیت بیشتری عمل کنندتا درآینده شاهد درخشش ورزشکاران استان درمیادین داخلی و خارجی باشیم.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.