• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » اجرای دقیق طرح تحول نظام سلامت رفاه اجتماعی را به همراه دارد
  کد خبر : 1957640

  اجرای دقیق طرح تحول نظام سلامت رفاه اجتماعی را به همراه دارد

  اجرای دقیق طرح تحول نظام سلامت رفاه اجتماعی را به همراه داردReviewed by on Dec 24Rating: پرویز کولانی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار مهر در جریان بازدید سرزده از بیمارستان شهید بهشتی قروه ضمن ابراز تأسف از وضعیت کنونی بیمارستان از لحاظ امکانات بهداشتی و درمانی و کمبود پرسنل، اظهار داشت: دولت…

  اجرای دقیق طرح تحول نظام سلامت رفاه اجتماعی را به همراه داردReviewed by on Dec 24Rating:

  پرویز کولانی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار مهر در جریان بازدید سرزده از بیمارستان شهید بهشتی قروه ضمن ابراز تأسف از وضعیت کنونی بیمارستان از لحاظ امکانات بهداشتی و درمانی و کمبود پرسنل، اظهار داشت: دولت برای رفاه حال بیماران و تأمین تجهیزات بیمارستانی طرح تحول نظام سلامت را ارائه داد لذا نیاز است که پزشکان آن طور که باید از این طرح مراقبت کرده و از آن در جهت رضایتمندی بیماران استفاده کنند.

  به گفته وی طرح تحول نظام سلامت با هدف رفاه در حوزه اجتماعی وارد کار شد و باید تمامی مسئولان مرتبط درمانی و بهداشتی با شناخت صحیح از این طرح خدمات رسانی خود را تقویت و بهره مناسب را ببرند.

  کولانی با تأکید بر مراقبت از طرح تحول نظام سلامت، عنوان کرد: به دنبال اجرایی کردن طرح تحول نظام سلامت بخش زیادی از مشکلات و دغدغه های مردم در این حوزه رفع شد و با توجه به افزایش رضایت مردم انتظار می رود نگهداری این طرح در اولویت کاری حوزه های سلامت قرار گیرد.

  وی رعایت حرمت و کرامت بیمار در کنار حفظ جایگاه پزشک را از دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد و هدف ویژه این طرح را کسب آسایش عمومی و خدمت رسانی بهتر دانست و خواستار مراقبت حیاتی از آن شد.   

  کولانی در پایان خواستار رفع مشکلات بیمارستان قروه و ارتقای این مکان از لحاظ فیزیکی و امکانات سخت افزاری و نرم افزاری توسط مسئولان مرتبط شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.