• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » خداداد عزیزی در کره‌مریخ می‌تواند مصاحبه کند!(طنز ورزشی)
  کد خبر : 1957579

  خداداد عزیزی در کره‌مریخ می‌تواند مصاحبه کند!(طنز ورزشی)

  خداداد عزیزی در کره‌مریخ می‌تواند مصاحبه کند!(طنز ورزشی)Reviewed by on Dec 24Rating: عصرایران ؛ الف.راستگو – خداداد عزیزی؛ بعد از آنکه تیم سیاه‌جامگان ۳ بر صفر از پرسپولیس باخت، گفت: “به نظرم اصلا بد نباختیم. آنها می‌توانستند راحت شش الی هفت گل به ما بزنند.” نظر شماره ۱: بنده نیز ضمن تبریک به آقای عزیزی، این موفقیت…

  خداداد عزیزی در کره‌مریخ می‌تواند مصاحبه کند!(طنز ورزشی)Reviewed by on Dec 24Rating:

  عصرایران ؛ الف.راستگو – خداداد عزیزی؛ بعد از آنکه تیم سیاه‌جامگان ۳ بر صفر از پرسپولیس باخت، گفت: “به نظرم اصلا بد نباختیم. آنها می‌توانستند راحت شش الی هفت گل به ما بزنند.”

  نظر شماره ۱: بنده نیز ضمن تبریک به آقای عزیزی، این موفقیت بزرگ را به تیم سیاه‌جامگان تبریک می‌گویم، امیدوارم همچنان به بد نباختن در لیگ برتر ادامه دهند و در بازی تنها ۳ گل بخورند.

  نظر شماره ۲: آقای عزیزی شکست‌نفسی کرده و چون محروم بوده به طعنه از گل صحیح سیاه‌جامگان گفته که آفساید گرفته شد؛ منظور آقای عزیزی آن است که اگر آن گل قبول می‌شد روند بازی کلا فرق می‌کرد و پرسپولیس راحت شش الی هفت گل می‌خورد.

  *

  عزیزی بعد از بازی به شوخی گفت: “فکر می‌کنم همین آلودگی باعث باخت ما شد!”

  نظر شماره ۱: تازه متوجه می‌شویم چرا شفیعی (مربی سیاه‌جامگان) بعد از این بازی گفت: “خداداد بمب روحیه است.”؛ همین‌که خداداد بعد از این بازی و خوردن ۳ گل باز هم حس و حال شوخی‌کردن دارد، نشان می‌دهد بمب روحیه است، آنهم از نوع خیلی قوی.

  نظر شماره ۲: کمی در خصوص توجیه‌های بعد از باخت “ابتکار” داشته باشید! این روزها مادربزرگم هم اندازه بینی‌اش را به آلودگی‌هوا ربط می‌دهد و مدعی می‌شود در زمان جوانی دماغش سربالا بوده، آن‌موقع شما از این فرصت استفاده نمی‌کنید و باختتان را گردن آلودگی هوا نمی‌اندازید؟!

  *

  عزیزی بعد از بازی روی زمین چمن حاضر شده بود و با جواد خیابانی صحبت می کرد در این هنگام نماینده سازمان لیگ اعلام کرد که عزیزی حق ندارد در زمین مصاحبه کند. عزیزی در اینباره گفت: “فقط به خاطر آقای خیابانی آمدم. داشتم در رختکن شیرینی و چایی می خوردم که آقای بهلولی دنبالم آمد و گفت صحبت کن.”

  نظر شماره ۱: به نظر می‌رسد واقعا سیاه‌جامگانی‌ها از این بد نباخته‌ و تنها ۳ گل خورده‌اند حسابی خوشحال بوده‌اند و در رختکن جشن گرفته‌اند که عزیزی گفته‌: “داشتم در رختکن شیرینی می‌خوردم.”

  نظر شماره ۲: نماینده سازمان لیگ گفته‌است: “عزیزی حق ندارد در زمین مصاحبه کند”، یعنی مثلا اگر ایشان سوار هواپیما باشد و روی “زمین” نباشد می‌توان مصاحبه کند؟ در سیاره زحل یا مریخ چطور؟ آنجا مشکلی نیست؟ اصلا اگر خبرنگار سئوال بپرسد و عزیزی هی روی دوپایش بپرد و زمانی‌که جفت پاهایش روی زمین نیست پاسخ بدهد مشکلی ندارد؟

  *

  میثم حسینی، بازیکن تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: “قرار بود در ۲۰ دقیقه اول دروازه تیم را بسته نگه داریم اما متاسفانه ۲ گل دریافت کردیم.”

  نظر شماره ۱: یعنی قرار بود در ۲۰ دقیقه اول گل نخورید و در ۷۰ دقیقه بعدی گل بخورید؟ خب حالا چه فرقی می‌کند کی گل بخورید؟ بالاخره که گل را می‌خوردید.

  نظر شماره ۲: شاید چون خداداد روی سکوها بوده و صدایش به بازیکنان نمی‌رسیده، برخی از آنها به جای آنکه بشنوند: “در ۲۰ دقیقه اول گل نخورید” شنیده‌اند: “در دقیقه اول ۲۰ گل بخورید!”

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.