• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » روحانی اهل سنت عراق : همه باید برای نجات کودکان از خطر تکفیری ها بسیج شوند
  کد خبر : 1957468

  روحانی اهل سنت عراق : همه باید برای نجات کودکان از خطر تکفیری ها بسیج شوند

  روحانی اهل سنت عراق : همه باید برای نجات کودکان از خطر تکفیری ها بسیج شوندReviewed by on Dec 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، شیخ خالد الملا، در یادداشتی که روز جمعه در رسانه های عراقی انتشار یافت، به سابقه شکل گیری گروه های تکفیری بویژه داعش در عراق و سوریه…

  روحانی اهل سنت عراق : همه باید برای نجات کودکان از خطر تکفیری ها بسیج شوندReviewed by on Dec 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، شیخ خالد الملا، در یادداشتی که روز جمعه در رسانه های عراقی انتشار یافت، به سابقه شکل گیری گروه های تکفیری بویژه داعش در عراق و سوریه اشاره کرد و یادی از بی توجهی به هشدارهای وی در ۲۰۱۰ و در جریان یک کنفرانس منطقه ای کرد، در حالی که تروریسم تکفیری در حال شکل گیری بود.
  این روحانی برجسته اهل سنت عراق، ادامه داد، مردم ، علما و سازمان های حقوق بشری در این مدت دربرابر جنایات شنیع گروه های تروریستی سکوت کردند و اخیرا شاهد بودند که چگونه از کودکی و حس معصومانه کودکان برای کشتار انسان ها سوء استفاده شد؛ شیوه ای که این سال ها بارها در عراق اتفاق افتاده است.
  وی، در خصوص سوء استفاده از کودکان معصوم در عملیات تروریستی، اضافه کرده است: فیلم بصورت مستند، پدر تکفیری را نشان می دهد که چگونه بمب به دخترانش برای انفجار در مرکز پلیس در سوریه نصب می کند و به این جنایت افتخار می کند.
  الملا، سوء استفاده از کودکان بی گناه و حادثه اخیر در سوریه را منعکس کننده جدی بودن موضوع دانسته و تاکید می کند که سکوت در برابر این وحشی گری ها دیگر بر هیچ کس جایز نیست.
  وی خواستار یک حرکت بزرگ از طریق منابر ، بلندگوها و انجمن ها و تلاش همه جانبه برای مقابله با این شیوه های خطرناک شد که به گفته وی روح انسانیت را هدف قرار داده است.
  وی در پایان یادداشت خود می نویسد:’ ای مردم ، جنایتکاران تکفیری را رسوا و افشا کنید’.
  شبک **خاورم*۴*۱۷۷۰*۱۹۱۷**انتشار دهنده:سید محمد باقر نوربخش

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.