• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » شیطنت برخی موجب تعلیق فدراسیون دوچرخه سواری شد
  کد خبر : 1957384

  شیطنت برخی موجب تعلیق فدراسیون دوچرخه سواری شد

    به گزارش ایران ویج خسرو قمری پیشکسوت دوچرخه سواری در گفت و گو با رادیو ورزش پیرامون وضعیت فدراسیون دوچرخه سواری در عرصه بین الملل اظهار کرد: در سال های گذشته جایگاه های خوبی در عرصه دیپلماتیک و در هیئت رئیسه فدراسیون آسیایی و جهانی داشته ایم. هاشمی رئیس فدراسیون آسیایی، واعظ آشتیانی هیئت…

   دوچرخه سواری

   

  به گزارش ایران ویج خسرو قمری پیشکسوت دوچرخه سواری در گفت و گو با رادیو ورزش پیرامون وضعیت فدراسیون دوچرخه سواری در عرصه بین الملل اظهار کرد: در سال های گذشته جایگاه های خوبی در عرصه دیپلماتیک و در هیئت رئیسه فدراسیون آسیایی و جهانی داشته ایم. هاشمی رئیس فدراسیون آسیایی، واعظ آشتیانی هیئت رئیسه فدراسیون آسیایی، علی زندی آبادی مسئول کمیته تریال آسیا و خالقی به عنوان دبیر کمیته تریال آسیا جزو کسانی هستند که صاحب کرسی بوده اند.

  قمری در خصوص چگونگی کسب میزبانی رقابتهای بین المللی بیان کرد: هر کشوری که بتواند در فضای هیئت رئیسه و کمیته ها جایگاهی برای خود کسب کند، می تواند در کسب میزبانی و مسابقات اثرگذار باشد و در مورد فصل و زمان مسابقات می تواند با اعضا لابی کرده و اظهار نظر نماید. در نتیجه اگر از دایره تصمیم گیری خارج باشیم از این تاثیرگذاری ها دور می مانیم. بنابراین کشورهایی موفق تر هستند که علاوه بر فعالیت هایشان در عرصه دوچرخه سواری قادر باشند در جایگاه های مختلف بین المللی نیز صاحب منصب باشند. به علاوه بهترین فضا برای اعتراض و احقاق حق در دست کسانی است که در کرسی های مختلف مسئولیت داشته باشند چون این افراد می توانند نظرات خود را به کادر داوری و برگزاری مسابقات تحمیل کنند. فدراسیون دوچرخه سواری کشور با جایگاه هایی که هم اکنون در دست دارد توانسته مسائل خود را مطرح و حل نماید.

  وی درباره اصلاح اساسنامه فدراسیون دوچرخه سواری توضیح داد: در سال ۲۰۱۳ اساسنامه خود را به تصویب فدراسیون جهانی رساندیم. این امر با ارتباطات و گفتگوهای منطقی که با رئیس فدراسیون جهانی در حاشیه المپیک لندن داشتیم صورت پذیرفت و در نهایت توانستیم قوانین و نظرات خود را با فدراسیون جهانی و آسیایی منطبق کنیم. اگر این کار صورت نمی پذیرفت از حضور در مسابقات آسیایی، جهانی و تورها محروم می شدیم ولی با بهره گیری از ظرفیت ها و ارتباطات بین المللی توانستیم موضوع تعلیق را حل کنیم. متاسفانه در مورد تعلیق فدراسیون دوچرخه سواری افرادی که زمانی در فدراسیون بودند و حالا حضور ندارند شیطنت هایی کردند که شخصی بود ولی آنها باید منافع ملی را به منافع شخصی ترجیح می دادند. ما از این قضایا عبور کردیم و ارتباطات دوستانه ای با فدراسیون آسیایی و جهانی داریم. در حال حاضر از حق کشور دفاع می کنیم و ثبات خوبی در اساسنامه و فدراسیون ما حاکم است.

  پیشکسوت دوچرخه سواری درخصوص ویژگی هایی که افراد صاحب کرسی باید داشته باشند تصریح کرد: زمانی که می خواهیم از حق کشور دفاع کنیم باید با مسائل علمی، ورزشی و مدیریتی آشنا باشیم و با تسلط بر زبان انگلیسی بتوانیم این مسائل را اطلاع رسانی کنیم و از حقوق کشور خود دفاع کنیم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.