• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » رییس جمهوری به تهران بازگشت
  کد خبر : 1957373

  رییس جمهوری به تهران بازگشت

    به گزارش ایران ویج؛حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح چهارشنبه و در نخستین مرحله از سفر دوره ای خود به سه کشور حوزه آسیای مرکزی و قفقاز، وارد ایروان پایتخت ارمنستان شد و در فرودگاه بین المللی “زوارتنوتس ” مورد استقبال “سرژ سرکیسیان” رییس جمهوری این کشور قرار گرفت. روحانی در ارمنستان ضمن…

  رییس جمهوری

   

  به گزارش ایران ویج؛حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی صبح چهارشنبه و در نخستین مرحله از سفر دوره ای خود به سه کشور حوزه آسیای مرکزی و قفقاز، وارد ایروان پایتخت ارمنستان شد و در فرودگاه بین المللی “زوارتنوتس ” مورد استقبال “سرژ سرکیسیان” رییس جمهوری این کشور قرار گرفت.

  روحانی در ارمنستان ضمن دیدار و گفت وگو با رییس جمهوری و نخست وزیر این کشور، در نشست مشترک هیاتهای عالیرتبه و همچنین همایش بازرگان ایرانی و ارمنستانی شرکت کرد و شامگاه همان روز، ایروان را به مقصد آستانه پایتخت قزاقستان ترک کرد.

  مقامهای ارشد ایران و ارمنستان در جریان این سفر پنج سند همکاری در حضور روسای جمهوری دو کشور امضا کردند.

  رییس جمهوری در دومین مرحله از سفر رسمی خود چهارشنبه شب، وارد آستانه پایتخت قزاقستان شد.

  مراسم استقبال رسمی و دیدار روسای جمهوری دو کشور در صبح پنجشنبه انجام گرفت و نشست مشترک هیات های عالیرتبه ایران و قزاقستان نیز به ریاست دکتر روحانی و نورسلطان نظربایف روسای جمهوری دو کشور، بلافاصله برگزار شد.

  روسای جمهوری ایران و قزاقستان پس از حضور در مراسم امضای ۵ سند همکاری میان مقامهای ارشد همراه، در جمع خبرنگاران حضور یافتند.

  روحانی شامگاه همان روز و در آخرین مرحله از سفر فشرده خود، عازم بیشکک پایتخت قرقیزستان شد.

  روحانی شامگاه پنجشنبه در فرودگاه بیشکک مورد استقبال “آلماس بیک آتامبایف” رییس جمهوری قرقیزستان قرار گرفت.

  برنامه فشرده این سفر رسمی از صبح جمعه با مذاکرات خصوصی روسای جمهوری دو کشور ، شرکت در نشست مشترک هیاتهای عالیرتبه و مراسم امضای ۵ سند همکاری ادامه یافت.

  همزمان همایش تجاری فعالان اقتصادی ایران و قرقیزستان نیز با حضور نخست وزیر این کشور و دکتر محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری برگزار شد.

  در جریان این سفر همچنین بیانیه مشترک مطبوعاتی و سند همکاری ۱۰ ساله جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قرقیزستان نهایی و منتشر شد.

  روحانی همچنین عصر جمعه در محل اقامت خود با نخست وزیر قرقیزستان دیدار و گفت وگو کرد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.