• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » مخالفت منصوریان با یک معاوضه، حسرت برای استقلالی ها
  کد خبر : 1957331

  مخالفت منصوریان با یک معاوضه، حسرت برای استقلالی ها

    اگر منصوریان به آن معاوضه جواب مثبت می داد، بی تردید استقلال وضعیت مطلوب تری نسبت به حال حاضر داشت. به گزارش ایران ویج، انتخاب اول و اصلی علیرضا منصوریان برای پست شماره ۱۰ و بازیساز اصلی استقلال این فصل کسی نبود جز قاسم حدادی فر. کاپیتان ذوب آهن، مردی بود که منصوریان همیشه…

  منصوریان

   

  اگر منصوریان به آن معاوضه جواب مثبت می داد، بی تردید استقلال وضعیت مطلوب تری نسبت به حال حاضر داشت.
  به گزارش ایران ویج، انتخاب اول و اصلی علیرضا منصوریان برای پست شماره ۱۰ و بازیساز اصلی استقلال این فصل کسی نبود جز قاسم حدادی فر. کاپیتان ذوب آهن، مردی بود که منصوریان همیشه او را ستایش می کرد و حدادی فر هم رابطه نزدیکی با منصوریان داشت.

  استقلال تلاش زیادی کرد تا این بازیکن را به تیمش بیاورد ولی چنین اتفاقی نیفتاد. آخرین پیشنهاد مسئولان ذوب آهن به استقلال این بود که حدادی فر را می دهند و فرشید باقری و علی قربانی را می گیرند که منصوریان با این معاوضه مخالفت کرد.

  حالا تقریبا ۶ ماه از روز مطرح شدن این پیشنهاد می گذرد؛ منصوریان هنوز مخالف است؟ این درست که حدادی فر به دلیل پارگی رباط صلیبی، برای ذوب آهن بازی نکرده ولی اگر راهی استقلال می شد، این مصدومیت برایش رقم نمی خورد.

  اگر منصوریان به آن معاوضه جواب مثبت می داد، بی تردید استقلال وضعیت مطلوب تری نسبت به حال حاضر داشت. فرشید باقری و علی قربانی را باید بدترین خریدهای فصل استقلال لقب داد؛ اولی که اصولا نه به دنبال توپ می رود و نه بازیکن را یارگیری می کند در حالی که هافبک دفاعی است.

  قربانی هم برخلاف روی کاغذ چیزی برای عرضه نداشته. اینکه چند گل زده را در کنار چند گل خورده استقلال روی ضربات کرنر بابت اهمال او برای نگرفتن بازیکن حریف بگذارید.

  منبع: ای اسپورت
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.