• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » یکی از کارهای بزرگ مرحوم پرورش، آموزش نیروهای کارآمد بود
  کد خبر : 1956635

  یکی از کارهای بزرگ مرحوم پرورش، آموزش نیروهای کارآمد بود

    به گزارش ایران ویج، سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور دفاعی، در آیین سومین سالگرد درگذشت مرحوم سید علی اکبر پرورش از مبارران بنام انقلابی که در مسجد امام صادق(ع) واقع در میدان فلسطین برگزار شد، اظهار داشت: محروم پرورش، یک انسان مطلوب و از نظر مبانی…

  آموزش

   

  به گزارش ایران ویج، سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور دفاعی، در آیین سومین سالگرد درگذشت مرحوم سید علی اکبر پرورش از مبارران بنام انقلابی که در مسجد امام صادق(ع) واقع در میدان فلسطین برگزار شد، اظهار داشت: محروم پرورش، یک انسان مطلوب و از نظر مبانی نظری و اعتقادی، شخصی والا بود.

  مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور دفاعی ادامه داد: زمانی که در یک کشور بخواهند یک نظام سیاسی جدید را برنامه‌ریزی کنند، به این معنی که اساس یک حکومت جدید مانند جمهوری اسلامی را تاسیس و اداره نمایند، اندیشه، نقش مهمی را ایفا می‌کند.

  وی افزود: در تنظیم روابط سه قوه و یا در بحث جنگ، یک اندیشه جامع برای مدیریت نیاز است که به حق، مرحوم پرورش این اندیشه را داشت و همچنین در تدوین قوانین در ابتدای انقلاب و شکل‌گیری نظام اسلامی نیز نقش فراوانی ایفا کرد.

  مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در امور دفاعی تصریح کرد: انصافاً برای تشکیل یک حکومت باید اندیشه و تفکر سیاسی عمیقی وجود داشته باشد که این مهم فقط در انسان‌های خداشناس وجود دارد که مرحوم پرورش نیز این گونه بود.

  سرلشکر صفوی در بخش پایانی سخنانش خاطرنشان کرد: مرحوم پرورش، با اخلاق و رفتار خود تأثیر زیادی در جامعه داشت و توانست درباره یکی از نواقص اصلی جامعه که از زمان آغاز انقلاب وجود داشت که همان فقدان کادرسازی در کشور بود، کارهای فروانی انجام دهد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.