• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » زمینه رشد کارآفرینی در جامعه فراهم شود
  کد خبر : 1956601

  زمینه رشد کارآفرینی در جامعه فراهم شود

  زمینه رشد کارآفرینی در جامعه فراهم شودReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علی ربیعی ظهر جمعه در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر خراسان شمالی اظهارکرد: برای پیشرفت و توسعه کشورباید زمینه ایجاد کارآفرینی و رشد تفکر کارآفرینی در جامعه فراهم شود. ربیعی با بیان اینکه بسیاری از افراد…

  زمینه رشد کارآفرینی در جامعه فراهم شودReviewed by on Dec 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علی ربیعی ظهر جمعه در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر خراسان شمالی اظهارکرد: برای پیشرفت و توسعه کشورباید زمینه ایجاد کارآفرینی و رشد تفکر کارآفرینی در جامعه فراهم شود.

  ربیعی با بیان اینکه بسیاری از افراد هستند که روح کارآفرینی دارند اما زمینه برای رشد این تفکر در جامعه فراهم نیست.

  وی تصریح کرد: دولت تدبیر و امید دولتی تسهیل گر وحمایت گراست و با تسهیل تلاش دارد برای توسعه و رشد جامعه گام بردارد.

   وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در این زمینه دولت تلاش کرد تا بسترها و زمینه های داخلی و خارجی را برای رشد و توسعه فراهم کند، افزود: دولت معتقد است به عنوان زمینه ساز این فعالیت باید زمینه و رشد کارآفرینی فراهم شود.

  ربیعی اظهارکرد: در هر جامعه باید تفکر کارآفرینی شکل بگیرد و در جهت تغییر و رشد و بهبود وضعیت کنونی باشد.

  وی تصریح کرد: کارآفرین با استفاده از واقعیت ها و پیدا کردن فرصت ها و ترکیب پدیده های ساده در کنار هم در جهت رشد و توسعه جامعه گام برمی دارد.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در خراسان شمالی ظرفیت های خوبی برای توسعه وجود دارد و باید روح کارآفرینی و رشد فراهم شود.

  ربیعی با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود ۴.۵ میلیون نفر نیروی تحصیل کرده دانشگاهی در کشور وجوددارد که به عنوان سرمایه های اجتماعی محسوب می شوند، تصریح کرد: باید در جهت افزایش توانمند سازی این افراد بکوشیم.

  وی با اشاره به اینکه کارآفرینان در جامعه همانند کشنده و موتور محرک هستند، افزود: کارآفرینی امری ذاتی، اکتسابی و یا ترکیبی از این دو است که تلاش می کند در یک دوره زمانی از لحاظ اجتماعی فرهنگی و اقتصادی و غیره وضعیت کنونی را ارتقا بخشد و باید بسترهای رشددر این زمینه فراهم شود.

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارکرد: امروزدولت تدبیر و امید زمینه خارجی برای جهش و رشد را آماده و دشمنان پیشرفت ایران را منزوی کرده است.

  ربیعی تصریح کرد: شایستگی ما در عرصه جهانی بیش از این است و باید با همکاری همه نهادها، دولت و ملت به سوی پیشرفت های بیشتر حرکت کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.