• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار خودرو » تعویض روغنی در آتش سوخت
  کد خبر : 1956581

  تعویض روغنی در آتش سوخت

  تعویض روغنی در آتش سوختReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه جامعه خبرگزاری میزان،طی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی شهروندان، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه ۸۹ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، به خیابان شهید کلاهدوز(دولت)، خیابان شهید رحمانی اعزام شدند.رضا شقاقی افسر آماده…

  تعویض روغنی در آتش سوختReviewed by on Dec 23Rating:

  تعویض روغنی در آتش سوختبه گزارش ایران ویج به نقل از گروه جامعه خبرگزاری میزان،طی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی شهروندان، بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه ۸۹ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، به خیابان شهید کلاهدوز(دولت)، خیابان شهید رحمانی اعزام شدند.
  رضا شقاقی افسر آماده منطقه دو عملیات آتش نشانی تهران در خصوص این حادثه گفت: یک باب مغازه ۱۰ مترمربعی با کاربری تعویض روغنی خودروهای سواری صبح هنگام به علت نامعلومی به طور ناگهانی دچار آتش سوزی شد.
  وی افزود: با توجه به تعطیلی مغازه وبسته بودن کرکره های این مغازه، دود بسیار غلیظی از لا به لای کرکره ها خارج می شد که شهروندان با دیدن خروج دود زیاد سراسیمه این حادثه را به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع دادند.
  رضا شقاقی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی به سرعت با استفاده از تجهیزات مخصوص، درب مغازه را باز کردند و همزمان با قطع جریان گاز و برق مغازه، با بکارگیری تجهیزات فردی و لوله های آبرسانی، این آتش سوزی را در مدت زمان کوتاهی مهار و کاملاً خاموش کردند.
  این افسر آماده آتش نشانی ادامه داد: چون دو واحد مسکونی در طبقه بالایی این مغازه قرار داشت و هرآن ممکن بود شعله های آتش به این منازل نیز سرایت کند، آتش نشانان سریعا وارد عمل شده وبا تلاش خود از سرایت شعله های آتش به اطراف و همچنین این واحدهای مسکونی جلوگیری کردند. 
  وی با اعلام این که خوشبختانه در این حادثه به هیچ کس آسیبی نرسید، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی، محل حادثه را تحویل مالک مغازه دادند.
  گفتنی است علت وقوع این آتش سوزی و نیز برآورد خسارت وارده از سوی کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.