• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ورود فتنه به عرصه اقتصادی کشور/ حقوق‌های نجومی و فساد مالی صندوق فرهنگیان از مصادیق فتنه اقتصادی است
  کد خبر : 1956565

  ورود فتنه به عرصه اقتصادی کشور/ حقوق‌های نجومی و فساد مالی صندوق فرهنگیان از مصادیق فتنه اقتصادی است

  ورود فتنه به عرصه اقتصادی کشور/ حقوق‌های نجومی و فساد مالی صندوق فرهنگیان از مصادیق فتنه اقتصادی استReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، ستار هدایتخواه ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه یاسوج با اشاره به حوادث و فتنه سال ۸۸ گفت: فتنه‌های…

  ورود فتنه به عرصه اقتصادی کشور/ حقوق‌های نجومی و فساد مالی صندوق فرهنگیان از مصادیق فتنه اقتصادی استReviewed by on Dec 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، ستار هدایتخواه ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه یاسوج با اشاره به حوادث و فتنه سال ۸۸ گفت: فتنه‌های ۸۸ ناگفته‌های زیادی دارد و باید ده‌‌ها جلسه برای بررسی ابعاد و زوایای آن برگزار شود.

  نماینده سابق مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی هدف فتنه سال ۸۸ را براندازی نرم نظام و تشریفاتی کردن ولی‌فقیه دانست و اظهار کرد: از دو سه سال قبل از انتخابات ۸۸، طراحی و تلاش‌های دشمنان برای براندازی نظام آغاز شده بود.

  وی با اشاره به اینکه ده‌ها و صدها سایت اینترنتی و فضای مجازی برای راه‌اندازی فتنه و براندازی نظام از سوی دشمنان طراحی و راه‌اندازی شده بود، عنوان کرد: استراتژی فتنه ۸۸ دو چیز مهم بود یکی پیروز شدن به هر بها و قیمتی و دیگری ادعای تقلب در انتخابات برای ایجاد آشوب و بدبین کردن مردم به نظام.

  فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اسناد و مدارک نشان می‌دهد که سران فتنه در صورت پیروزی در انتخابات هم قصد اردوکشی به خیابان‌ها را داشتند، گفت: هدف از این اردوکشی‌های خیابانی تغییر ماهیت نظام بود و می‌خواستند با این حرکت رهبر را وادار به عقب‌نشینی کنند و نشان دهند که اختیارات رهبری کاهش یافته است.

  هدایتخواه بیان کرد: سران فتنه در صورت پیروزی در انتخابات سه محور اصلی را می‌خواستند دنبال کنند یکی کاهش اختیارات رهبر، از بین بردن نظارت استصوابی شورای نگهبان و دیگری ادغام سپاه و ارتش برای کاهش توان نظامی کشور سه هدفی بود که از سوی فتنه‌گران دنبال می‌شد و اینطوری القا می‌کردند که وقتی ارتش وجود دارد دیگر نیازی به سپاه نیست.

  فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حمایت‌های همه‌جانبه آمریکا و دیگر دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: دشمنان حمایت‌های مالی زیادی به سران فتنه کردند از جمله کمک ۴۰۰ میلیون دلاری که از سوی آمریکا و غربی‌ها به سران فتنه صورت گرفت.

  وی با اشاره به اینکه برنامه و آموزش‌های مخصوص و هزینه‌ها و تجهیزات فتنه ۸۸ از دو سال قبل فراهم شده بود، گفت: مقدمات این فتنه از ۲۰ سال پیش طراحی شده بود از سال ۶۸ تا ۸۸، اما مردم آگاه و با بصیرت ایران به موقع متوجه شدند و وارد میدان شده و در یک نیمه روز کاری کردند که توطئه ۲۰ ساله دشمنان خنثی شد.

  هدایتخواه با اشاره به اینکه حماسه بزرگ ۹ دی نباید دست کم گرفته و فراموش شود، افزود: نباید حماسه ۹ دی کم اهمیت جلوه داده شود چراکه ۹ دی یک روز به یاد ماندنی در تاریخ کشور است.

  وی با اشاره به اینکه نباید فریب سوابق، عناوین و وابستگی‌های افراد و سران فتنه را خورد، گفت: بازخوانی فتنه ۸۸ ضروری است چرا که این فتنه هنوز هم ادامه دارد.

  فعال سیاسی کهگیلویه و بویراحمد تشدید تحریم‌های آمریکا علیه ایران را از نتایج فتنه ۸۸ دانست و عنوان کرد: همین تشدید تحریم‌ها با دستور و حمایت عناصر فتنه بوده چرا که برخی از آنها با سفر به آمریکا به مسؤولان این کشور گفتند یکی از راه‌های براندازی نظام تشدید تحریم‌ها و فشار اقتصادی بر ملت ایران است.

  وی با بیان اینکه اکنون فتنه وارد عرصه اقتصادی شده خاطرنشان کرد: حقوق‌های نجومی و فساد مالی در صندوق فرهنگیان از مصادیق ورود فتنه به عرصه اقتصادی است و هدف آنها هم تقویت مالی عناصر فتنه است.

  نماینده سابق مردم بویراحمد و دنا در مجلس با اشاره به اینکه مردم باید همچنان بیدار و هوشیار باشند، گفت: مردم با بصیرت ایران اسلامی باید همچنان هوشیار، آگاه و بیدار باشند تا فریب فتنه‌های آینده را نخوریم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.