• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ربیعی: اولویت تخصیص بودجه با بنگاه های کوچک و متوسط است
  کد خبر : 1956523

  ربیعی: اولویت تخصیص بودجه با بنگاه های کوچک و متوسط است

  ربیعی: اولویت تخصیص بودجه با بنگاه های کوچک و متوسط استReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا علی ربیعی جمعه در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان خراسان شمالی در بجنورد گفت: در این راستا تبصره ها را محکم تر کردیم و خود من شرکت های بزرگ را خط زدم…

  ربیعی: اولویت تخصیص بودجه با بنگاه های کوچک و متوسط استReviewed by on Dec 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا علی ربیعی جمعه در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان خراسان شمالی در بجنورد گفت: در این راستا تبصره ها را محکم تر کردیم و خود من شرکت های بزرگ را خط زدم زیرا که ۷۰۰ هزار شغل ایجاد شده در بنگاه های خرد و کوچک اتفاق افتاده است.
  وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه برای ایجاد سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ باید بر اساس برنامه بلند مدت و مطالعه در تمام زمینه ها صورت گیرد افزود: باید در ایجاد چنین پروژه ها جانمایی درست داشته باشیم.
  وی اشاره ای به جمع آوری و تعطیلی هفت واحد تولیدی فولاد در کشور کرد و گفت: متاسفانه این واحدهای بزرگ درست جانمایی نشده بودند.
  وی به کارخانه چوب در منطقه ای از کشور اشاره و تصریح کرد: با وجود اینکه تجهیزات خوبی در این مجموعه گردآوری شده بود اما این منطقه یک متر مربع هم جنگل نداشت، این پروژه بدون مطالعات اول راه اندازی شده بود که از این قبیل پروژ در کشور زیاد دیده می شود.
  وی اظهار کرد: یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار هم برای استان های کم برخوردار برای ایجاد اشتغال در نظر گرفته شده که شامل استان خراسان شمالی هم می شود که این امر زندگی مردم را به شکل ملموس تغییر خواهد کرد.
  وی بار دیگر بر ایجاد اشتغال در واحد های خرد و کوچک تاکید کرد و گفت: به ازای هر یک شغل در پتروشمی ۱۲ میلیارد تومان مورد نیاز است در حالی که در واحدهای کوچک با کم ترین کمک شغل ایجاد خواهد شد.

  وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به منظور شرکت در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خراسان شمالی پنجشنبه شب وارد بجنورد شد.
  علی ربیعی به عنوان جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان خراسان شمالی انتخاب شده است.
  مهر ماه امسال هم،علی ربیعی به استان خراسان شمالی سفر انجام داد و در این سفر در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خراسان شمالی شرکت و آخرین وضعیت صنایع و بخش های مختلف تولیدی و اقتصادی استان در راستای سیاست ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی بررسی کرد.
  ۳۰۰۷/ ۶۰۴۲ خبرنگار: ربابه صانعی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.