• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » می‌خواهند خانه‌نشینم کنند/ رئیس جمهور و وزرا غیرتی برای عذرخواهی ندارند/ ستاد احیا، کشاورزان را آواره کرد
  کد خبر : 1956511

  می‌خواهند خانه‌نشینم کنند/ رئیس جمهور و وزرا غیرتی برای عذرخواهی ندارند/ ستاد احیا، کشاورزان را آواره کرد

  می‌خواهند خانه‌نشینم کنند/ رئیس جمهور و وزرا غیرتی برای عذرخواهی ندارند/ ستاد احیا، کشاورزان را آواره کردReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، نادر قاضی‌پور یکی از نمایندگان معروف ایران است که خیلی‌ها گشت‌وگذار در زندگی او را می‌پسندند. نماینده مردم ارومیه در…

  می‌خواهند خانه‌نشینم کنند/ رئیس جمهور و وزرا غیرتی برای عذرخواهی ندارند/ ستاد احیا، کشاورزان را آواره کردReviewed by on Dec 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، نادر قاضی‌پور یکی از نمایندگان معروف ایران است که خیلی‌ها گشت‌وگذار در زندگی او را می‌پسندند. نماینده مردم ارومیه در مجلس دهم میهمان خبرنگاران آناج شد تا در این گفت‌وگوی صمیمی به شایعه‌های پیرامون خود پاسخ دهد و از اقداماتی که در طول سال‌های اخیر انجام داده است، سخن بگوید.

  متن کامل گفت‌وگوی آناج با نماینده ارومیه را در ادامه می‌خوانید:

  در مجلس هفتم رد صلاحیت شدم و در مجلس هشتم دقیقه ۹۰ صلاحیت گرفتم/ در طول دوران نمایندگی‌ام تنها ۲ بار به جلسه مجلس نرفته‌ام

  آناج: مختصر توضیحی از ۹ سال نمایندگی خود در مجلس شورای اسلامی ارائه دهید

  در انتخابات مجلس هفتم صلاحیت نگرفتم ولی با حمایت مردم مواجه شدم، در مجلس هشتم هم دقایق آخر صلاحیت گرفتم و خوشبختانه تا به امروز سعی کرده‌ام هر قولی که به مردم دادم را عملی کنم، تهیه اطلس معادن استان، حل مشکلات نانوایان، رفع معظلات قاچاق مواد محترقه و همچنین مقوله‌ی دریاچه ارومیه از جمله مسایلی بود که آن‌ها را پیگیری کردم. اگر در مجلس کار به خاطر خدا و مردم باشد حتما مشکلات حل می‌شود و وقتی فردی خودش را مسلمان و انقلابی‌ ولایتمدار می‌داند، باید رفتار و اعمالش نیز به خاطر خدا و مردم باشد.

  تاکنون سعی کرده‌ام در تمامی جلسات مجلس حاضر باشم و فقط تا به حال ۲ بار در مجلس غایب بودم که آن هم به مجلس هشتم نهم برمی‌گردد.

  در زمان دانشجویی کارگری می‌کردم و درد آن‌ها را درک می‌کنم

  آناج: شما در هر ۳ دوره نمایندگی خود اعلام کردید که عضو فراکسیون صنعت می‌شوید و در کنار آن عضو فراکسیون کارگری نیز می‌شوید، علت علاقه شما به این فراکسیون چیست؟

  پیگیری مشکلات کارگران از کارهای مهم من است و کارم را از مجلس هشتم در این رابطه شروع کرده‌ و ادامه خواهم داد، در حضور خود در این حوزه سعی کرده‌ام بیمه کارگران ساختمانی را حل کنم چرا که ۵۰ درصد فوتی‌های کارگران مربوط به کارگران ساختمانی است، علاوه بر این موضوع خودم در سال‌های ۵۲ و ۵۳ در زمان دانشجویی کارگری می‌کردم و با درد جامعه کارگر و دغدغه‌‌های آنها نیز آشنا هستم.

  کارگران قشر زحمت‌کش، ضعیف، شرافتمند و غیرتمند جامعه هستند و ما مسئولین باید در همه جا از مستضعفان و کشاورزان حمایت کنیم تا دعای خیر آنها پشتیبان ما و ملت عزیزمان باشد.

  شب‌ها در دفتر کارم می‌نشینم و نامه‌های مردم را می‌خوانم/ خانه‌ام را در تهران فروختم و به ارومیه بازگشتم

  آناج: بعضی‌ها می‌گویند قاضی‌پور منزل دارد و خیلی هم می‌گویند در دفتر کار خود سکونت می‌کند، پاسخ شما به این مسائل چیست؟

  من از قدیم در تهران منزل مستقل داشتم، اما وقتی دیدم که رفت‌و‌برگشت من به مجلس ۲ ساعت از وقت من را تلف می‌کند و در این فاصله می‌توانم کار ارباب رجوع را حل کنم ترجیح دادم در دفتر کارم بمانم و بیشتر اوقات در نصف شب که بیشتر افراد در خواب شیرین هستند، بنده به مشکلات و نامه‌های مردم رسیدگی می‌کنم، در ضمن بعد از نمایندگی آن خانه را در تهران فروختم و در ارومیه ساکن شدم. چون عاشق سرزمین مادری خود ارومیه هستم.

  قاضی‌پور معصوم نیست که همه چیز را بداند

  آناج: بعضی‌ها می‌گویند در مجلس زیاد سوال می‌پرسید، قبول دارید؟

  من تمامی طرح‌ها را مطالعه می‌کنم و اگر چیزی را متوجه نشدم از همه کسانی که به این موضوع اشرافیت دارند، سوال می‌کنم چه از مخالفین باشد یا که از موافقین باشد؛ چرا که من انسان هستم و معصوم و معصوم زاده نیستم و اطلاعات ناقصی دارم و اگر از برداشتی که از طرحی دارم قانع شدم حمایت کرده و پای حمایتم می‌ایستم.

  همواره یاحسین می‌گویم

  آناج: چرا شعار (یاحسین) در آخر جملاتتان خیلی مشهور بوده است؟

  خداوندحضرت امام خمینی(ره) را رحمت کند که فرموده آذربایجان پشتیبان اسلام است‌ و‌ خواهد بود، اسلام را امام حسین(ع) زنده نگه داشته است و همچنین کل زمین‌ها کربلا و کل زمان‌ها عاشوراست، زندگیش را می‌دهد تا اسلام را زنده نگه دارد عشق حسین(ع) چه‌ها که نمی‌کند! حضرت امام همچنین فرموده‌اند محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است و شعار یا حسین یعنی زنده نگه داشتن دین اسلام.

  فرزندانم در اورمیه زندگی می‌کنند/ حتی کیش هم نمی‌رویم تا «مات» شوم

  آناج: اخیرا شائبه‌ای تحت عنوان سفر خانواده قاضی‌پور به اتریش مطرح شد، این موضوع صحت دارد؟

  من ۴ فرزند، ۳ برادر و ۴ خواهر دارم که به جز برادر کوچکم که در تهران زندگی می‌کند همگی در ارومیه ساکن هستیم و عشق و علاقه‌ای به هیچ جای دنیا به جزء ارومیه نداریم. بنده بیشتر تعطیلات خود در مشهد مقدس هستم و نه هوای شمال به‌سرم می‌زند و نه هوای کیش که بروم مثل بعضی‌ها در کیش، مات بشوم! اوقاتی که جوار امام رضا(ع) هستم، مسجد گوهرشاد جلوی کفشداری شماره۱۱ محل اسکان من است و از باب الجواد هم ورود و خروج می‌کنم. همه بدانند همه جای ایران سرای من است ولی آذربایجان و ارومیه عشق من است.


  نمی‌دانم از چه می‌ترسند که به ما مارک تجزیه‌طلبی می‌زنند/ وقتی فریاد عدالت‌خواهی سر می‌دهیم و از رانت‌خواری سخن می‌گوییم صاحبان زر و زور به تکاپو می‌افتند

  آناج: چرا شایعه‌هایی که پیرامون‌تان وجود دارد، زیاد است؟

  من نمیدونم از آقایان وابسته به اسرائیل، آمریکا، انگلیس، و ضد انقلاب باید پرسید که چرا مخالف فراکسیون مناطق ترک‌نشین هستند؟ چرا مخالف اصول‌گرایی هستند؟ چرا مخالف ولایت‌مطلقه فقیه هستند؟ چرا مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون بهاء شهداء هستند؟ چرا آنها بیش از حد غرب زده و شرق زده شده‌اند؟

  حضرت امام (ره) دروصیت نامه خود و در تمام فرمایشاتشان به کلمه نه غربی و نه شرقی تاکید می‌کند و از نظر ایشان افراط و تفریط محکوم است و مانیز کلام امام (ره) و امیر مومنان علی بن ابی طالب(ع) ، کلام امام حسین(ع) و رفتار و گفتار رهبر فرزانه انقلاب را می‌‌گوییم و فرمایشان بنیان گذار کبیر انقلاب را پیگیری می‌کنیم.

  به این خاطر است که دشمنان بیکار نیستند و جنگ اصلی جنگ نرم است، در جنگ سرد در میادین ۸ سال جنگ تحمیلی و ادامه آن در مناطق شمالغرب کشور بخصوص مرزهای آذربایجان غریب و ارومیه مظلوم نشان دادیم که ما پیرو حضرت امام خمینی(ره) هستیم و سرباز جان بر کف رهبر عزیزمان باقی خواهیم ماند.

  فراکسیون مناطق ترک نشین یک فراکسیون ولایت‌مدار و فراجناحی است و تشکیل دهنده آن خانواده معظم شهداء، جانبازان و ایثارگران هستند، آنان که می‌ترسند و مارک تجزیه طلبی به ما می‌زنند ولی بدانند خودشان تجزیه طلب هستند، چرا نمی‌‌خواهند نظام مقدس جمهوری اسلامی به رشد و شکوفایی بیشتری برسد و مناطق عقب مانده متحول شود و رونق اقتصادی برقرار شود.

   اگر رونق اقتصادی برقرار شود و مردم از خواب بیدار شوند، عدالت حضرت علی(ع) اجراء شود تا رانت‌خواری و پارتی بازی از بین برود، صاحبان زر و زور به زمین می‌خورند، ولی اگر بنده‌های خدا آگاه شوند به نفع نظام است.

  می‌خواهند قاضی‌پور را خانه‌نشین کنند تا کسی تحقیق و تفحص نکند

  این فراکسیون دنبال این است که فرمایشات رهبری و  قانون اساسی اجراء شود و جلوی هر گونه رانت‌خواری گرفته شود، بنده تابحال چه زمینی و چه هوایی از روی اتریش هم گذر نکردم و این حرف‌هایی که‌ به گوش می‌رسد کاملا ضد انقلابی هست و جیره‌خواران و نوکران ضد انقلابی هستند تا با این شایعات جلوی من را درباره تفحص طرح تحول سلامت، واردات دارو و گران‌فروشی دارو را بگیرند و من را خانه نشین کنند‌‌، اما بدانند که در خواب هستند و حتی در آینده از هزینه کرد حج و زیارت تحقیق و تفحص خواهم کرد، بیمه زوار راپیگیری می‌کنم، تابحال چه کسانی از این کاروان‌های حج و زیارت پول‌هایی را به جیب زده‌اند و هیچ اعتنایی به شخصیت ایرانیان نکرده‌اند.

  باید بدانیم دیکته نانوشته غلط ندارد اما دیکته نوشته شده دشمن دارد.

  گفتم جان می‌دهم اما رأی مردم را نمی‌فروشم

  آناج: یک‌بار گفتید «من جیبم را می‌دهم و دهانم را باز می‌کنم»، منظورتان چه بود؟

  وضع مالی ما بد نیست و دندان طمع را از بچگی کشیده‌ایم و همه چیز را از خدا می‌خواهیم و اهل معامله نیستیم و با هیچکس رودرواسی نداریم، در مجلس چندین بار گفتم که تعدادی رفیق داریم جانمان را برایشان می‌دهیم ولی رأی‌مان را نمی‌‌دهیم چون رأی امانتی است که مردم ارومیه به من امانت داده‌اند.

  صفات نفاق ۳ مورد است: خیانت در امانت، خلف وعده و دروغ که ما سعی کردیم از اینها پرهیز کنیم.

  وظیفه هر ایرانی است که در مراسم تشییع شهدا شرکت کند

  آناج: در مراسمات تشییع شهداء زیادی گریه می‌کنید، دلیل خاصی دارد؟

  اگر شهداء و امام شهداء نبودند امروز در خیابان امام ارومیه عرب‌ها، ضدانقلابیون، وهابیون، سلفیون، داعشی‌ها راه می‌رفتند و به نوامیس ما چپ نگاه می‌کردند.

  ما هرچه داریم از امام، شهدا و رهبر عزیزمان داریم، وقتی جوان ۲۰ ساله‌ای برای حفظ مملکتش شهید شده و قابل شناسایی نیست وظیفه هر ایرانی است که در تشیع جنازه آنها شرکت کند و در بهترین نقطه شهر دفنشان کنیم و هر روز شاهد این باشیم که شهداء ولی‌نعمتان ما هستند و آرامش جامعه امروزی و ایستادگی در مقابل زیاده خواهی‌های غرب را مدیون این شهدای باغیرت هستیم.


  دولت در برنامه ششم توسعه هیچ توجهی به اقتصاد مقاومتی و اشتغال جوانان نکرده است

  آناج: آیا پیگیری‌هایتان در مورد جایگاه اقتصاد مقاومتی در برنامه ششم به نتیجه رسید؟

  متاسفانه دولت در ارائه لایحه‌ی ششم هیچ نگاهی به اقتصادمقاومتی، تولید ملی، سرمایه ایرانی، اشتغال ایرانی و مسکن ایرانیان نکرده است، مقام معظم رهبری در ۸۰ بند سیاست‌های کلی برنامه ششم را ابلاغ کرده‌اند که ۳۸ بند اول مربوط به اقتصاد است، یعنی ایشان معیشت مردم را در اولویت قرار داده‌اند ولی دولت در این‌باره فقط ۳۰ بند ارائه کرده‌ است و بقیه چیزی نیست که ما به عنوان سربازان ملت در خانه ملت این موضوع را پیگیر شویم، به طور مثال دولت موظف است سالانه ۲۰۰ هزار خانوار را تحت پوشش بهزیستی با ۵۰ هزار باب منزل ساماندهی کند و پیگیری این‌ها وظیفه ماست، چرا که در آیین‌نامه قسم خوردیم و اگر پیگیر نشویم باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشیم.

  هیچ دولتی نباید از صندوق توسعه ملی پول برداشت کند

  آناج: وضعیت اوراق قرضه در برنامه ششم که شما پیگیر بودید، به کجا رسیده است؟

  من همیشه مخالف اصلی این طرح هستم، رییس‌جمهور آینده ما یک فرد سیاسی هست و نباید بین نسل‌ها فاصله بیندازد، رهبر عزیزمان دستور تشکیل صندوق توسعه ملی را دادند و دولت از آن حق برداشت نداشت و از آن فقط به بخش خصوصی وام می‌دهد تا منابع صندوق برای نسل‌های آینده بماند، اما دولت‌ها هر وقت در جایی ماندند از این صندوق پول برداشت.

  به هر شکل ما وظیفه داریم اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنیم و به تولید ملی بیندیشیم نه به قرض گرفتن از خارج  کشور! چرا که رییس جمهور آینده باید در قبال این اوراق بسیار هزینه کند تا بتواند قرض آن را پرداخت کند.

  تاریخ ننگین پادشاهان قاجار را تکرار می‌کنند/ چرا باید از روس‌ها وام بگیریم؟/ مگر مملکت را با قرض اداره می‌کنند؟

  هر گاه یاد سفرهای ننگین پادشاهان قاجار می‌افتیم احساس حقارت می‌‌کنیم، جوانان آینده وقتی از گذشته خواهند خواند، نمی‌گویند کسی در مجلس نبوده که با اینها مخالفت کند مگر می‌شود مملکت را با قرض گرفتن از خارج کشور هدایت کرد، وقتی از روسیه وام می‌گرفتند من مخالف بودم و چندین بار تذکر دادم که نگذاریم تاریخ دوباره تکرار شود؛ عقلشان کجاست، خام فروشی تا به کی، اشتغال جوانان و معادن و پتروشیمی کجاست.

  به صادقی و صراحت می‌گوییم که من اگر از یک کالای ایرانی استفاده کنم یک خانواده ایرانی را صاحب نان کرده‌ام و اگر از جنس خارجی استفاده کنم یک خانواده ایرانی را از نان خوردن انداخته‌ام، حتی اگر از همدیگر قرض بگیریم و صندوق قرض‌الحسنه داشته باشیم ثواب دارد، اما اگر پرداخت آن را به نسل‌های آینده موکول شود این شرم‌آور و خطرناک است.

  ۳۲ هزار نفر کارگر از مجموعه پدیده شاندیز اخراج شدند/ زمانی که صداوسیما داد می‌زد می‌خواهند در حریم رودخانه بنا بسازند وزرا خواب بودند

  آناج: در بحث اقتصادی پدیده شاندیز که شما پیگیر آن بودید هم توضیحی بفرمایید؟

  پدیده شاندیز را در صداوسیما تبلیغات و مسئولین افتتاح کردند، ولی من از منظر دیگری به پدیده شاندیز نگاه می‌کنم از منظر کارگرانی که در آنجا فعالیت می‌کردند و بیکار شده‌اند. به عنوان عضو فراکسیون کارگری حق دارم که بگویم چرا کارگران معدن آق دره را شلاق زدند، در پدیده شاندیز ۳۲ هزار نفر کارگر مستقیم و غیرمستقیم کار می‌کردند، همگی بیکار شدند ولی ما پیگیر این هستیم که طبق اصول و قوانین اساسی فعالیت خود را ادامه دهند؛ تا دیروز وزیر نیرو ، وزیر جهاد  و وزیران مربوطه دیگر همگی در خواب بودند و امروز مدعی شده‌اند که زمین‌ها در حریم رودخانه هستند یا تغییر کاربری دادند! آیا وقتی که تلویزیون پی‌درپی این پروژه‌ها را نشان می‌داد وزیر راه در خواب بود؟ اگر مشکلی داشتند چرا جلویش را نگرفتند؟

  آناج: مسئله کارگران آق دره تا کجا پیش رفت؟

  کارگران عزیز آق دره کارگر و روستایی هستند، آقایان استخراج کننده منابع استان را برداشت کرده به تهران می‌برند و هیچ مالیاتی را برای آذربایجان‌غربی پرداخت نمی‌کنند و فقط به شرکت‌هایی که ثبت کرده‌اند مالیات می‌دهند و به مردم ظلم می‌کنند.

  آناج: بحث مهم دیگر بحث بهداشت و درمان است که شما منتقد این قضیه هستید، چرا؟

  ما با خدمات طرح تحول سلامت مخالف نیستیم ولی بر نحوه اجرای آن، خرید وتوزیع و عملکرد مالی آنها مخالف هستیم. ما ۳ طرح آماده کردیم که کمیسیون وقتی اولی را رد کرد در دومی و سومی متوقف خواهد شد: اولی طرح تنظیم طرح سلامت، دومی غذا و دارو و سومی مسائل مالی که باید در صحن بیاید. ما زمانی این طرح را مطرح خواهیم کرد که تمامی نمایندگان در مجلس حضور داشته باشند تا به آن رای دهند.

  طرح بازماندگان از تحصیل را به مجلس می‌آورم

  آناج: در خصوص بیمه کارگران که پیگیر بودید، توضیحاتی ارائه دهید:

  ما چندین طرح را نوشتیم از جمله: بیمه قالیبافان که به ناچار آن را تعطیل کردند و بیمه نشدند، و تولیدات آنها روی دستشان ماند، مسئولین عالی رتبه کشور بدانند که هر چقدر مردم شاد باشند به نفع نظام است و هر چقدر رفاه به قشر آسیب‌پذیر جامعه برسد به نفع کشور است.

  من طرحی را در مجلس مطرح می‌کنم که شاید دشمنان زیادی را دارد آن هم بازماندگان از تحصیل است، چند میلیون نفر دختر و پسر ۶ تا ۱۸ ساله بازمانده از تحصیل وجود دارد؟ اولین آیه‌‌ای که بر قلب نازنین پیغمبر اسلام نازل شد "اقراء" بود یعنی بخوان.

  یکی از مشکلات نظام در آینده بی‌سوادان و بازماندگان از تحصیل است که بایستی دولت سعی کند هیچ کسی در ایران بی‌سواد نباشد و همه خود را در این زمینه مسئول بدانند.

  جان انسان‌ها در ایران ارزش ندارد/ سالانه ۱۶ هزار نفر در تصادفات جان می‌بازند اما رئیس جمهور و وزرا حتی غیرت نمی‌کنند، عذرخواهی کنند

  «وقت» و «جان» انسان ۲ چیزی که در ایران ارزش ندارد، در سفرهای هوایی هواپیماها ۶ ساعت تاخیر می‌کنند و سالانه بیش از ۱۶ هزار نفر در تصادفات جادهای و شهری و بین‌ شهری کشته می‌شوند، ولی در آخر سال نه رییس جمهور و نه وزیر کشور غیرت دارند از مردم عذرخواهی کنند، نه وزیر راه ، نه رئیس هلال احمر و نه فرمانده نیروی انتظامی؛ وقتی من در مجلس اینها را مطرح می‌کنم و تاکیدمان بر بهداشت و پیشگیری است و بخاطر این می‌باشد که اگر در امر پیشگیری یک ریال هزینه شود در درمان ده‌ها میلیون هزینه می‌شود و همچنین در درمان رانت خواری و در شیشه کردن خون مردم وجود دارد، چرا هزینه داروهای صعب‌العلاج در کشور همسایه از ما ارزانتر است، در پشت پرده این مسائل چه کسانی مفت خور و زالو صفت هستند که خون مردم را در شیشه کرده‌اند و با خون بهای مردم بازی می‌کنند.

  بخاطر همین پیگیری‌های ماست که علیه‌مان شب نامه پخش می‌کنند.

  چیت‌‌‌چیان و ابتکار قاتلین دریاچه ارومیه هستند/ ستاد احیاء کشاورزان را آواره کرد

  آناج: بحث دریاچه ارومیه و عملکرد ستاد احیاء دریاچه ارومیه چگونه است؟

  تعطیلی کشاورزی و بیکاری معضل بزرگ استان ما است که حاصل احیاء دریاچه ارومیه است که از عملکردهای دولت می‌باشد، سد باراندوز را تعطیل کردند و گفتند که به ضرر ماست ولی کمی آن طرف‌تر دریاچه یک سد در شهر وزیر بنا کردند.

  تبعیض از این بیشتر که فاضلاب‌ها وارد دریاچه ارومیه می‌شوند آن هم بدون تصفیه؛ چیت چیان و ابتکار قاتلین دریاچه ارومیه هستند و ستاد احیاء دریاچه ارومیه مسئول آوارگی مردم محروم آذربایجان غریب هستند.

  مردم ما از کشاورزی زندگی خود را سپری می‌کنند و اگر کشاورزی نکنند پس چه کار کنند، بروند کدام شهر کارگری کنند؟ پاکدشت دیگری تشکیل دهند؛ باید به این نکته توجه کنیم که اگر دریاچه ارومیه خشک شود مرگ و میر نوزادان بدتر می‌شود، چرا از سد ارس آب نیاوردند که ۷۰ میلیون مترمکعب مازاد آب داریم با ۱۱۷ کیلومتر و ۵۰۰ متر پمپاژ؟ آب سد سیلوانا قرار بود به دریاچه منتقل شود پس چه شد؟ سد کانی سیپ و امثال این کجاست؟

  درست که در برخی اقلام ومحصولات از جمله: سردخانه، سیب، محصولات زنبور عسل، شیلات، آفتابگردان و چغندرقند جزء برترین‌ها هستیم و نام استان آب را یدک می‌کشیم اما آیا اینها فرصت هستند یا تهدید؟

  با بهانه احیاء دریاچه ارومیه تولید این محصولات نیز تعطیل می‌شود و همان چیزهایی را که در دست داشتیم را هم از دست خواهیم داد، اگر کشاورزی تعطیل شود تمامی دامداری‌ها و صنایع تبدیلی و کارخانجات تعطیل خواهند شد، ۳ میلیون آواره بوجود می‌آید که این افراد باید برای امرار معاش خانواده خود چه کار کنند و تن به چه کارهایی دهند؟ میلیاردها تومان فقط هزینه مسکن این افراد در شهرهای دیگر می‌شود که دولت این پول را بدهد ما اهالی آذربایجان غربی خودمان دریاچه را احیاء می‌کنیم.

  آناج: حضور شما در روستاها به همراه مسئولین استانی با چه هدفی صورت می‌گیرد؟

  ۹ سال بصورت مکرر این کار را انجام می‌دهیم، مردم مستقیما و حضوری مشکلات خود را به مسئولین می‌گویند و مسئولین هم از نزدیک با مشکلات مردم روستا آشنا می‌شوند و از نزدیک مشکلات را دیده و در قبال مردم احساس مسئولیت می‌کنند، من اعتقاد راسخ دارم که آبادانی روستاها حائز اهمیت است و در حال حاضر ۷۳ درصد جمعیت ما را شهرنشینان و ۲۳ درصد آن را نیز روستایی تشکیل می‌دهند که با تجهیز و آبادانی دوباره کوچ به روستاها افزایش یافته است و این کار را تا آن روزی که نماینده هستم ادامه خواهم داد.

  سخن آخر

  آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با وجود رهبری‌های فرزانه مقام معظم رهبری روشن است، ایران با ۱۵ کشور همسایه است و پیگیر آن هستیم که در منطقه ویژه اقتصادی سرو بارانداز و صادرات را راه اندازی کنیم تا یک درآمد خوب را به وجود آوریم.

  از جناب آقای روحانی درخواست می‌کنم که راه آهن مردم آدربایجان را بدهند، چرا راه آهن اصفهان شیراز که بعد از را ه آهن ارومیه استارت زده شده بود به پایان رسیده است راه آهن ارومیه – مراغه ۱۸۰ کیلومتراست ولی راه آهن اصفهان – شیراز ۵۰۰ کیلومتر  پس در بین این کارها عدالت علی (ع) کجاست، جاده‌های این منطقه ساماندهی شود چرا که قتلگاه و موجب تصادف هستد و تونل جزیره سرای را احداث کنید تا مردم ارومیه در کمترین زمان محصولاتشان را به پایتخت برسانند تا دست رنجشان را بدست آوردند، گمرک سرو را شبانه روزی کنید و اجازه ترانشیپ بدهید تا بتوانیم موجبات اشتغال جوانان را فراهم نمایم.

  ازخداوند متعال خواهانم مدافعان حرم با این پیروزی‌های بزرگ و عزتمندانه، صحیح و سالم به نزد خانواده‌هایشان برگردند.

  انتهاس پیام/

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.