• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » معاون حمل و نقل شهرداری تهران: ترافیک را سیاسی نکنیم/هرکس از خود بپرسد برای کاهش ترافیک چه کرده؟
  کد خبر : 1956477

  معاون حمل و نقل شهرداری تهران: ترافیک را سیاسی نکنیم/هرکس از خود بپرسد برای کاهش ترافیک چه کرده؟

  معاون حمل و نقل شهرداری تهران: ترافیک را سیاسی نکنیم/هرکس از خود بپرسد برای کاهش ترافیک چه کرده؟Reviewed by on Dec 23Rating:  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتقاد از فشارهای سیاسی و رسانه ای به بهانه موضوع ترافیک گفت:ترافیک در تهران مسئله ای با قدمت بیش از نیم قرن است. مسئله…

  معاون حمل و نقل شهرداری تهران: ترافیک را سیاسی نکنیم/هرکس از خود بپرسد برای کاهش ترافیک چه کرده؟Reviewed by on Dec 23Rating:

   معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتقاد از فشارهای سیاسی و رسانه ای به بهانه موضوع ترافیک گفت:ترافیک در تهران مسئله ای با قدمت بیش از نیم قرن است. مسئله ای که کم و بیش تمام کلانشهر های دنیا با آن روبرو بوده  و هستند که یا به راه حلی برای آن رسیده اند و آن را مدیریت می کنند و یا به عنوان دردی مزمن با آن دست و پنجه نرم می کنند.معاون حمل و نقل شهرداری تهران: ترافیک را سیاسی نکنیم

   مازیار حسینی در گفت وگو با عصر ایران افزود :ترافیک در تمام دنیا یک مهندسی تخصصی است با صورت مسئله و راه حل های تخصصی مشخص . وقتی علت ترافیک روشن باشد راه حل آن نیز مشخص است .در حوزه اجتماعی و جایی که سود و زیان مردم وجود دارد رفتار غیر علمی و سیاسی نتیجه اش تلخ کامی مردم خواهد شد.

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اضافه کرد:هر مسئله تخصصی که از بعد علمی خود خارج شده و با هشتک ها و برچسب های اقوا کننده، افکار عمومی را در جهت اهداف سیاسی جریان های مختلف به بازی بگیرد در نهایت شهر و جامعه را وارد یک بازی باخت باخت خواهد کرد. همه آنان که با موضوع تهران و ترافیک آن اشنایی دارند می دانند این شهر از خودرو اشباع شده است و معابر پایتخت هم بیش از این توان رقابت با تیراژ تولید خودروهای داخلی و خارجی را ندارد.

  دکتر حسینی گفت:حمل و نقل عمومی پایتخت در تمام این سالها بار بی توجهی دولت ها را بر دوش کشیده و با محروم شدن از سهم مردم تهران از بودجه  کشوری ، تنها از جیب شهروندان تهرانی تغذیه شده است. اگر خطوط متروی تهران ، خطوط BRT ، توسعه و تکمیل شبکه بزرگراهی و همه آنچه در این سالها در مسیر توسعه حمل و نقل عمومی شهر تهران اتفاق افتاده قرار بود دچار همین بازی های سیاسی شود معلوم نبود الان تهران در چه وضعیتی قرار داشت.

  وی تاکید کرد:بازی های سیاسی باید در میدان های سیاسی دنبال شود که اگر جز این باشد و این بازی ها راه به میدان زندگی روزمره مردم پیدا کنند خیانتی نا بخشودنی مرتکب شده ایم و آیندگان در مورد امروز ما قضاوتی تلخ خواهند داشت.

  معاون حمل و نقل شهرداری تهران: ترافیک را سیاسی نکنیم

  حسینی اضافه کرد:در روز هایی که همه جا پر شده از توصیف های کاریکاتور گونه از ترافیک پایتخت فقط کافی است که هرکس با شروع از خود بپرسد برای کاهش ترافیک تهران چه کرده است؟ سری به ایستگاه های متروی تهران بزند، مترو و اتوبوس سوار بشود و یا در مرکز کنترل ترافیک شاهد باشد که در طول شبانه روز معابر شهر چگونه از خودرو ها پرو خالی شده و یا مرز انفجار می رسد. راه حل ترافیک تهران همان قوانین مصوب شده و اجرا نشده و تغییر فرهنگ ترافیک است . دادن آدرس های غلط به مردم  تنها این مسئله تخصصی را به دردی مزمن تبدیل خواهد کرد که هیچکس از آن سودی نخواهد برد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.