• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » تقلب طلا و سکه از دست دلار/ اونس در گرانی رفوزه شد + نمودار
  کد خبر : 1956386

  تقلب طلا و سکه از دست دلار/ اونس در گرانی رفوزه شد + نمودار

  تقلب طلا و سکه از دست دلار/ اونس در گرانی رفوزه شد + نمودارReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در هفته‌ای که تنها چند ساعت از آن باقی مانده است، روز شنبه معاملات بسیاری را به خود ندید و حتی ارزش رسمی در بازار…

  تقلب طلا و سکه از دست دلار/ اونس در گرانی رفوزه شد + نمودارReviewed by on Dec 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، در هفته‌ای که تنها چند ساعت از آن باقی مانده است، روز شنبه معاملات بسیاری را به خود ندید و حتی ارزش رسمی در بازار آزاد برای نرخ دلار به ثبت نرسید، این کاهش میزان معاملات در بازار طلا و دلار به واسطه تعطیلی روز شنبه بوده است.
  اونس جهانی
  در ابتدای هفته طلا در بازارهای جهانی ارزش ۱۱۳۵ دلار و ۶۰ سنت را برای خود انتخاب کرد که این نرخ به واسطه تعطیلی آخر هفته میلادی در روز یکشنبه تکرار شد که در روز دوشنبه با روند صعودی مواجه و بیشترین نرخ هفته را در روز دوشنبه به ارزش ۱۱۳۹ دلار و ۷۰ سنت به ثبت رساند.
  در طی معاملات روز سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه ارزش اونس جهانی روند نزولی به خود گرفت و در نهایت ارزش ۱۱۲۹ دلار و ۷۰ سنت را در پایان روز پنجشنبه به ثبت رساند، ارزشی که کمترین ارزش هفته لقب گرفته است.
  تقلب طلا و سکه از دست دلار/ اونس در گرانی رفوزه شد + نمودار
  دلار آمریکا
  همانطور که گفته شد در روز شنبه به دلیل حجم اندک معاملات نرخی برای دلار به ثبت نرسیده است، اولین نرخ هفته برای دلار در روز یکشنبه با نرخ ۳۹۴۲ تومان به ثبت رسید که روز دوشنبه تنها یک تومان به ارزش دلار افزوده شد، در طی معاملات روز سه شنبه ارزش دلار روند صعودی خود را ادامه داد و تا ارزش ۳۹۷۰ تومان افزایش یافت، اما این پایان کار نبود و دلار در طی معاملات روز چهارشنبه و پنجشنبه به ارزش بیش از ۴۰۰۰ تومان رسید که بیشترین نرخ برای دلار در روز چهارشنبه به ثبت رسیده است.
  تقلب طلا و سکه از دست دلار/ اونس در گرانی رفوزه شد + نمودار
  طلای خام ۱۸ عیار
  ارزش طلا در بازار داخلی با توجه به ارزش دلار و اونس جهانی تعیین می‌شود که با توجه به این دو مؤلفه ارزش طلا در روز شنبه کار خود را با نرخ ۱۱۲ هزار و ۴۱۱ تومان آغاز کرد، در روز یکشنبه ارزش طلا اندکی افت کرد و به ارزش ۱۱۲ هزار و ۲۹۵ تومان رسید که کمترین ارزش طلا در این هفته لقب گرفت، اما تا آخرهفته روند صعودی را برای خود انتخاب کرد که در نهایت در روز پنجشنبه ارزش هر گرم طلای خام ۱۸ عیار به ۱۱۲ هزار و ۷۸۰ تومان رسید.
  تقلب طلا و سکه از دست دلار/ اونس در گرانی رفوزه شد + نمودار
  سکه امامی
  سکه تمام طرح امامی، هفته را با ارزش ۱ میلیون و ۱۳۸ هزار و ۷۰۰ تومان آغاز کرد که معاملات روز یکشنبه نتوانست این قیمت را حفظ کند و ارزش سکه به قیمت ۱ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۹۰۰ تومان کاهش یافت.
  اما سکه امامی با نیم نگاهی به روند ارزش گذاری طلای خام ۱۸ عیار در طی معاملات روزهای آینده، افزایش قیمت را در دستور کار قرار داد و تا نرخ ۱ میلیون و ۱۴۷ هزار و ۷۰۰ تومان رشد کرد.
  تقلب طلا و سکه از دست دلار/ اونس در گرانی رفوزه شد + نمودار

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.