• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » استاندار خراسان شمالی: باید از ظرفیت کارآفرینان استفاده بهینه کرد
  کد خبر : 1956377

  استاندار خراسان شمالی: باید از ظرفیت کارآفرینان استفاده بهینه کرد

  استاندار خراسان شمالی: باید از ظرفیت کارآفرینان استفاده بهینه کردReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا محمدرضا صالحی جمعه در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت های کارآفرینی محیط مناسبی برای رونق و رشد اقتصادی است.وی…

  استاندار خراسان شمالی: باید از ظرفیت کارآفرینان استفاده بهینه کردReviewed by on Dec 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا محمدرضا صالحی جمعه در یازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت های کارآفرینی محیط مناسبی برای رونق و رشد اقتصادی است.
  وی همچنین گفت: برای رشد کسب و کار نیاز به نوآوری داریم که این امر را کارآفرینان مد نظر دارند.
  وی با بیان اینکه پویایی اقتصاد حاصل کارآفرینی و استفاده از فرصت ها است افزود: دانشگاه ه از لحاظ کمی رشد خوبی داشته اما، نیروی تحصیل کرده قدرت ایجاد اشتغال و کار را ندارند که هم اکنون هیچ راهی به جزء حمایت از کارآفرینان نداریم.
  وی با بیان اینکه طرح جامع کارآفرینی باید تدوین شود گفت: باید اکوسیستمی در برنامه پنج ساله در این راستا داشته باشیم.
  وی با بیان اینکه خراسان شمالی دارای قدرت های فراوانی در بخش اقتصادی است گفت: سرمایه انسانی کارآمد، توانمند، متعهد و تحصیل کرده در این استان داریم.
  وی اظهار کرد: اما متاسفانه در این قشر نسبت به کشور بیشتر بیکاری داریم .
  استاندار خراسان شمالی بر تکمیل خوشه های صنعتی در استان تاکید کرد و گفت: هم به دنبال صنایع وابسته در این راستا هستیم که ایجاد عرقیات گیاهان دارویی از جمله صنایع وابسته است.
  وی داشتن صنایع مادر از جمله مجتمع آلومینا، پتروشیمی، فولاد، کار خانه قند و سایر موارد از ظرفیت ها و پتانسیل استان است که هم اکنون توسعه آنا در دستور کار است .
  وی با بیان اینکه این استان مسیر گردشگری است و سالانه بیش از ۲۰ میلیون مسافر از محورهای استان تردد می کنند افزود: وجود مناطق بکر گردشگری، آبشارها ، پیست طبیعی از جمله ظرفیت های استان در خصوص گردشگری است.
  وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به منظور شرکت در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خراسان شمالی پنجشنبه شب وارد بجنورد شد.
  علی ربیعی به عنوان جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان خراسان شمالی انتخاب شده است.
  مهر ماه امسال هم،علی ربیعی به استان خراسان شمالی سفر انجام داد و در این سفر در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خراسان شمالی شرکت و آخرین وضعیت صنایع و بخش های مختلف تولیدی و اقتصادی استان در راستای سیاست ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی بررسی کرد.
  ۳۰۰۷/ ۶۰۴۲ خبرنگار: ربابه صانعی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.