• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جایگزین رفع حصر آزادی نیست/ طبق عدالت اسلامی چندین اعدام در انتظار سران فتنه است
  کد خبر : 1956363

  جایگزین رفع حصر آزادی نیست/ طبق عدالت اسلامی چندین اعدام در انتظار سران فتنه است

  جایگزین رفع حصر آزادی نیست/ طبق عدالت اسلامی چندین اعدام در انتظار سران فتنه استReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی این هفته تهران ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی…

  جایگزین رفع حصر آزادی نیست/ طبق عدالت اسلامی چندین اعدام در انتظار سران فتنه استReviewed by on Dec 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی این هفته تهران ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت: حماسه ۹ دی آخرین میخ را بر تابوت فتنه کوبید هر چند که نظام استکبار برای براندازی و اسقاط نظام‌های غیرهمسو به دنبال براندازی نرم و خاموش است و جنبش موسوم به جنبش سبز نیز برای این منظور برنامه‌ریزی شده بود.

  ذوالنور با اشاره به تشکیل کمیته صیانت آرا از سوی فتنه‌گران ۹ ماه قبل از انقلاب تصریح کرد: آنها اعتماد عمومی و اعتبار ملی یک نظام سیاسی را هدف گرفتند و به دنیا اعلام کردند ما به نظام خود اعتماد نداریم. 

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه فتنه‌گران فضایی را درست کردند تا امر بر مردم مشتبه شود که گویا تقلبی اتفاق افتاده است و عده‌ای تحت تاثیر آن به کف خیابان‌ها بیاید، گفت:‌وقتی مردم دروغ‌ها و حمایت نظام سلطه و آمریکا را از سران فتنه دیدند از هادیان فتنه اعلام انزجار کردند. 

  وی با بیان اینکه برخی از تریبون نظام سوءاستفاده کرده و موضوع رفع حصر سران فتنه را مطرح می‌کنند، افزود: اگر کسی بگوید که امام حسین (ع) حر را بخشید باید ابتدا توضیح دهد چه وجه اشتراکی بین حر و سران فتنه وجود دارد در حالی که هنوز سران فتنه اظهار ندامت نکرده‌اند.

  ذوالنور با اشاره به ایجاد دوقطبی، ایجاد امید برای نظام سلطه و زمینه‌سازی برای تحریم‌ها از سوی آمریکا پس از فتنه خاطرنشان کرد: تحریم‌هایی که امروز مردم سختی آن را به دوش می‌کشند مرهون اقدامات سران فتنه است. 

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: اگر عدل اسلامی بخواهد درباره سران فتنه اجرا شود چیزی کمتر از چندین اعدام در انتظار آنها نخواهد بود و امروز حصر سران فتنه پرده‌ای از رأفت اسلامی است نه جفا در حق آنها. چرا که اگر حصر برداشته شود جایگزین آن آزادی نخواهد بود.

  ادامه دارد…

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.