• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اولین دوره آموزش سواد و شناخت رسانه در دانشگاه فرهنگیان
  کد خبر : 1956342

  اولین دوره آموزش سواد و شناخت رسانه در دانشگاه فرهنگیان

  اولین دوره آموزش سواد و شناخت رسانه در دانشگاه فرهنگیانReviewed by on Dec 23Rating: دبیر رسانه ای دانشگاه فرهنگیان اصفهان روزجمعه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: نقش و تاثیر رسانه ها در دنیای کنونی روبه افزایش است و حضور موثر دراین عرصه به عنوان یک ضرورت فرهنگی و اجتماعی نیازمند شناخت و برخورداری…

  اولین دوره آموزش سواد و شناخت رسانه در دانشگاه فرهنگیانReviewed by on Dec 23Rating:

  دبیر رسانه ای دانشگاه فرهنگیان اصفهان روزجمعه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: نقش و تاثیر رسانه ها در دنیای کنونی روبه افزایش است و حضور موثر دراین عرصه به عنوان یک ضرورت فرهنگی و اجتماعی نیازمند شناخت و برخورداری از سواد رسانه ای است .
  علیرضا معصومی با اشاره به تدوین و تعریف درس جدید تفکر و سواد رسانه افزود: تقویت مهارت های شناختی و عملی در این حوزه می تواند برای آماده سازی دانشجو معلمان و نومعلمان بسیار تاثیرگذار و مفید باشد.
  وی اضافه کرد: در دانشگاه فرهنگیان اصفهان با فعال کردن کانون های رسانه و ارتباطات به دنبال دستیابی به اهداف مورد نظر هستیم و امیدواریم با برنامه ریزی صحیح و اجرای منظم این برنامه‌ها در حوزه رسانه بتوانیم پس از اجرای موفق طرح ها در استان اصفهان به صورت پایلوت آن را به دانشگاه فرهنگیان کشور ارائه دهیم.
  دبیر اجرایی دوره آموزش سواد رسانه گفت: دوره آموزش سواد رسانه در دانشگاه فرهنگیان اصفهان با هدف ارتقاء دانش تخصصی اعضای کانون های رسانه با حضور اساتید مجرب این حوزه طی دو روز گذشته دراین دانشگاه برگزار شد.
  وی افزود: از جمله کارگاه های پیش بینی شده در این دوره می توان به آموزش خبرنویسی، مصاحبه خلاق، عکاسی خبری، شبکه های مجازی،تکنیک های رسانه و… اشاره کرد.
  این دانشجوی فعال در حوزه رسانه همچنین به برنامه های عملی و بازدید های مرتبط با موضوع سواد رسانه اشاره کرد و گفت: بازدید هایی جهت آشنایی با روند فعالیت های روزنامه ها، خبرگزاری ها و مطبوعات و مشاهده دستاورد های آن ها پیش بینی شده است که از جمله آن می توان به خبرگزاری ها و مطبوعات استانی و ملی و اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان نام برد.
  مسئول روابط عمومی نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان اصفهان درباره تعداد افراد شرکت کننده در دوره گفت: به دلیل سطح تخصصی پیش بینی شده برای این دوره در مرحله اول با شرکت ۳۰ نفر از دانشجومعلمان فعال در زمینه رسانه در پردیس شهید باهنر اصفهان برگزار شد.
  خبرنگار و انتشار: سلطانمرادی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.