• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ربیعی: ۱۰میلیون کارگر حاشیه نشین بیمه شدند
  کد خبر : 1956276

  ربیعی: ۱۰میلیون کارگر حاشیه نشین بیمه شدند

  ربیعی: ۱۰میلیون کارگر حاشیه نشین بیمه شدندReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا علی ربیعی جمعه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی اظهار کرد: از این نظر گام های خوبی برداشته شده و امروز هزینه درمان در روستاها به هفت تا ۱۰ درصد رسیده است در حالی…

  ربیعی: ۱۰میلیون کارگر حاشیه نشین بیمه شدندReviewed by on Dec 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا علی ربیعی جمعه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی اظهار کرد: از این نظر گام های خوبی برداشته شده و امروز هزینه درمان در روستاها به هفت تا ۱۰ درصد رسیده است در حالی که در گذشته ۷۰ درصد هزینه های درمان را متقبل می شدند.
  وی با بیان اینکه تا پایان سال هیچ خانواده ۲ معلول بی خانه نخواهیم داشت، افزود: در آینده نیز خانه دار کردن خانواده های معلول و سرپرست خانوار را دنبال می کنیم.

  *۷۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد شد
  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ۷۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد کردیم گفت: باوجود این، وضعیت اشتغال در کشور قابل ملموس نیست و حتی برخی که از دولت نیز پول می گیرند می گویند که از نظر اشتغال در کشور کار ی انجام نشده است.
  وی افزود: با جرات و اطمینان می گویم که امسال، سال شکوفایی دولت است و سال ۹۶، سال جهش اقتصادی خواهد بود.
  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با بیان اینکه قدرت خرید مردم کاهش پیدا کرده است گفت: هنوز هم برخی از اقشار جامعه قدرت خرید کمتری دارند که این قابل قبول نیست باید در این راستا اقداماتی اساسی انجام دهیم.
  وی با بیان اینکه از جایی برداشت و در مکانی دیگری هزینه کردن اقدامی درست نیست افزود: باید برای افزابیش قدرت خرید مردم کارهای اساسی و زیربنایی و با برنامه انجام شود تا منجر به افزایش درآمد اقشار مختلف شود.
  وی اظهار کرد: عمق فقر طوری بوده و هست که تمامی اقدامات انجام شده در راستای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری و رشد درآمد خانوار ملموس نبوده است.

  * اختصاص۱۰۰۰میلیارد تومان برای کاهش شکاف حقوق بگیران بازنشستگان
  وی اشاره ای به سیاست های رفاهی در طول دولت یازدهم کرد و افزود: افزایش حقوق ها، افزایش پرداختی مستمر بگیران را داشته ایم این در حالی است که در گذشته شکاف ۶۷ درصدی در این امر ایجاد شده بود.
  وی اظهار کرد: هزار میلیارد تومان اعتبار برای از بین بردن شکاف حقوق بگیران از جمله بازنشستگان و سایر گروه ها در نظر گرفته شده است.
  وی با بیان اینکه بنیه های اقتصادی را مقاوم کرده ایم افزود: در طول دولت یازدهم اقدامات خوبی انجام داده ایم و آمارها نیز این امر را نشان می دهند.
  وی اظهار کرد: هم اکنون اقتصاد در کشور رونق گرفته ومی چرخد اما متاسفانه عده ای می گویند کاری انجام نشده است.
  وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به منظور شرکت در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خراسان شمالی پنجشنبه شب وارد بجنورد شد.
  علی ربیعی که به عنوان جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در این استان انتخاب شده است، علاوه بر حضور در نشست یاد شده، در جمع کارآفرینان استان در دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد هم سخنرانی می کند.
  مهر ماه امسال هم،علی ربیعی به استان خراسان شمالی سفر انجام داد و در این سفر در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خراسان شمالی شرکت و آخرین وضعیت صنایع و بخش های مختلف تولیدی و اقتصادی استان در راستای سیاست ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی بررسی کرد.
  ۳۰۰۷/ ۶۰۴۲ خبرنگار: ربابه صانعی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.