• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » انجام اقدامات اساسی در حوزه آسیب‌های اجتماعی توسط جهاد دانشگاهی
  کد خبر : 1956247

  انجام اقدامات اساسی در حوزه آسیب‌های اجتماعی توسط جهاد دانشگاهی

  انجام اقدامات اساسی در حوزه آسیب‌های اجتماعی توسط جهاد دانشگاهیReviewed by on Dec 23Rating: ‌به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، دکتر سید علی نادر دهقانی‌الوار در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان نهادی که در حوزه‌های مختلف بحث آسیب‌های اجتماعی را جدی گرفته است از…

  انجام اقدامات اساسی در حوزه آسیب‌های اجتماعی توسط جهاد دانشگاهیReviewed by on Dec 23Rating:

  ‌به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، دکتر سید علی نادر دهقانی‌الوار در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار کرد: جهاد دانشگاهی به عنوان نهادی که در حوزه‌های مختلف بحث آسیب‌های اجتماعی را جدی گرفته است از سال ۸۶ دبیرخانه‌ای تحت عنوان هجوم خاموش تشکیل داده و در ۵ دوره متوالی همایش را با اولویت آسیب‌های اجتماعی برگزار کرده و حجم زیادی از پژوهش‌ها به دبیرخانه ارسال شده است.

  وی ادامه داد: همچنین جهاد دانشگاهی واحد لرستان کانونی را به عنوان سلامت دارد که در بحث پیشگیری و آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد فعالیت دارد. همچنین در مرکز افکارسنجی ایسپا تیمی متشکل از پژوهشی و پرسشگرانی آموزش‌دیده فعالیت دارند.

  دکتر دهقانی‌الوار اضافه کرد: جهاد دانشگاهی با حضور دانش‌ پژوهان در حوزه پژوهشی می‌تواند اقدامات اساسی در حوزه آسیب‌های اجتماعی را انجام دهد.

  عضو هیأت علمی جهاد دانشگاهی واحد لرستان تصریح کرد: هم اکنون جهاد دانشگاهی بر روی ۴ پروژه در بحث آسیب‌های اجتماعی به ویژه اعتیاد ورود پیدا کرده است.

  دکتر دهقانی‌الوار اضافه کرد: جهاد دانشگاهی لرستان آمادگی دارد مسؤولیت کمیته پژوهشی استان در حوزه پیشگیری از مصرف مواد مخدر را به عهده بگیرد.

  وی بر انجام ۴ کار پژوهشی مبتنی بر آسیب‌های اجتماعی استان تأکید کرد و یادآور شد: باید انجام این پژوهش‌ها منجر به راهکاری برای کاهش و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با اولویت اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر شود.

  دکتر دهقانی‌الوار تأکید کرد: در حوزه پژوهشی کار اساسی این است که عناوینی مبتنی بر نیازها و ضرورت‌های خاص استان در کمیته تدوین و در استان انجام شود، ضمن اینکه پژوهش‌های ملی و اولویت ستاد نیز در دستورکار باشد.

   انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.