• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » بخشودگی ۶۸ میلیارد ریال از جرایم کارفرمایان در زنجان از سوی تامین اجتماعی
  کد خبر : 1956245

  بخشودگی ۶۸ میلیارد ریال از جرایم کارفرمایان در زنجان از سوی تامین اجتماعی

  بخشودگی ۶۸ میلیارد ریال از جرایم کارفرمایان در زنجان از سوی تامین اجتماعیReviewed by on Dec 23Rating: مسعود علیاری عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: ۱۹۵ واحد و کارگاه تولیدی در سطح استان زنجان از فرصت اجرای طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب استفاده کردند که از مجموع جرایم و بدهی های ۱۸۵ میلیارد ریالی…

  بخشودگی ۶۸ میلیارد ریال از جرایم کارفرمایان در زنجان از سوی تامین اجتماعیReviewed by on Dec 23Rating:

  مسعود علیاری عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: ۱۹۵ واحد و کارگاه تولیدی در سطح استان زنجان از فرصت اجرای طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب استفاده کردند که از مجموع جرایم و بدهی های ۱۸۵ میلیارد ریالی آنان، ۶۸ میلیارد ریال مورد بخشودگی قرار گرفت.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان خوش حساب از سوی تامین اجتماعی همزمان با سراسر کشور در سطح استان زنجان، از ۲۷ خرداد تا ۲۷ شهریور سال جاری اجرا شد.
  بر اساس این طرح، واحدهای فعال تولیدی، صنعتی و معدنی که به طور غیر ارادی با بروز حوادث غیر مترقبه، آثار مالی تحریم های اقتصادی و نوسان های ارزی که تاثیر مستقیم در فعالیت ها و تولید کارگاه ها داشت و طی دوره مشخص منجر به تعطیلی موقت یا رکود فعالیت یا نیمه فعال شدن آنها شده است، مشمول طرح «بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب» شدند.
  علیاری افزود: سازمان تامین اجتماعی طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب را در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در حوزه «اقدام و عمل»، بهبود فضای کسب و کار، حمایت از تولید ملی و حمایت از واحدهای فعال تولیدی، صنعتی و معدنی اجرا کرد.
  وی از بدهی یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی کارگاه های تحت پوشش تامین اجتماعی به این صندوق در استان زنجان خبرداد و اظهار کرد: شمار این کارگاه ها بیش از یک هزار مورد است.
  مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان با بیان اینکه تا پایان مهر سال جاری ۹۷ کارگاه تولیدی به تعداد واحدهای فعال در این استان اضافه شده است، گفت: هم اکنون ۱۳ هزار و ۶۶ کارگاه فعال تحت پوشش تامین اجتماعی در سطح این استان وجود دارد.
  وی با بیان اینکه طی مهر سال جاری ۲ هزار و ۵۰۰ نفر به شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی در استان اضافه شده است، اظهار کرد: این امر نشان از افزایش فرصت های شغلی در استان دارد.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، علیاری با بیان اینکه بیش از ۱۷۵ هزار بیمه شده اصلی تحت پوشش تامین اجتماعی در استان زنجان هستند، اظهار کرد: بیش از ۱۰۲ هزار نفر از جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی جزء بیمه شدگان اجباری و مابقی جزء بیمه شدگان توافقی، کمک دولت دار و حمایتی هستند.
  ۷۳۱۲/۳۰۰۱
  خبرنگار: حسن اکبری** انتشار دهنده:مینا افشاری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.