• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » معاون استاندار کردستان:سرمایه‌گذاران زمینه‌ساز توسعه استان هستند
  کد خبر : 1956218

  معاون استاندار کردستان:سرمایه‌گذاران زمینه‌ساز توسعه استان هستند

  معاون استاندار کردستان:سرمایه‌گذاران زمینه‌ساز توسعه استان هستندReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا حسین فیروزی شامگاه پنجشنبه در دیدار با اعضای هیات رئیسه خانه معدن استان در سنندج ضمن ابراز خرسندی از ایجاد و توسعه تشکل های غیردولتی، تاکید کرد: دولت نه تنها بخش خصوصی را رقیب خود نمی…

  معاون استاندار کردستان:سرمایه‌گذاران زمینه‌ساز توسعه استان هستندReviewed by on Dec 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا حسین فیروزی شامگاه پنجشنبه در دیدار با اعضای هیات رئیسه خانه معدن استان در سنندج ضمن ابراز خرسندی از ایجاد و توسعه تشکل های غیردولتی، تاکید کرد: دولت نه تنها بخش خصوصی را رقیب خود نمی بیند بلکه آن را همیار، همکار و همراه خود در توسعه می داند.
  وی بخش خصوصی را تسهیل کننده رشد اقتصاد و توسعه کشور خواند و افزود: یکی از مهمترین دستاوردهای فعالیت تشکل های خصوصی صرفه جویی در وقت و افزایش سرعت در انجام کارهاست.
  فیروزی نقش تشکل های اقتصادی غیردولتی در توسعه را بسیار پررنگ اعلام کرد و گفت: امیدوارم تلاش های خانه معدن موجب بهبود فضای کسب و کار و توسعه سرمایه گذاری که اولویت های مهم استان است شود.
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان، توسعه سرمایه گذاری در بخش معدن، ایجاد اشتغال، افزایش ارزش افزوده و جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی را استراتژی های اتخاذ شده برای بخش معدن استان اعلام و یادآوری کرد: انتظار می رود خانه معدن استان در تحقق این اهداف تلاش نماید.
  وی اولویت بندی و احصاء مشکلات و مطالبات بخش معدن و سرمایه گذاران این بخش را در تحقق اهداف خانه معدن بسیار موثر دانست و اظهار داشت: پیشنهادات و راهکارهای ارائه شده از سوی شما روند اجرای امور و فرایند اداری را تسهیل خواهد کرد و در کارایی و اثربخشی اداری در حوزه های مرتبط موثر خواهد بود.
  فیروزی تشکیل کارگروه «تعامل»، با حضور خانه معدن و دستگاه های دولتی ذیربط استان را ساختاری موثر در پیشبرد اهداف توسعه گرایانه بخش خصوصی و دولتی ذکر کرد و گفت: بخش دولتی آمادگی کامل برای همکاری در این زمینه را دارد و ادارات ذیربط حداکثر همکاری را مبذول خواهند کرد.
  وی در ادامه با اشاره به اینکه دولت فضایی برای تعامل و نقش آفرینی بیشتر بخش خصوصی ایجاد کرده، افزود: خانه معدن همکار دولت است و ما آماده شنیدن نظرات کارشناسی شما هستیم.
  معاون استاندار کردستان در پایان سخنان خود، اظهار داشت: ما انتظار داریم در نتیجه فعالیت های خانه معدن کردستان و با اتخاذ تصمیمات و اولویت بندی صحیح، اشتغال استان در حوزه معدن چند برابر شود؛ بهره وری و ایجاد ارزش افزوده از معادن افزایش یابد و از خام فروشی مواد معدنی استان جلوگیری شود که این اهداف با بهره گیری از تکنولوژی روز و اهتمام به توسعه پایدار همراه با حفظ محیط زیست میسر خواهد شد.
  ۱۹۰۴
  ** خبرنگار و انتشار دهنده: مسعود احمدی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.