• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » آغاز پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی آذربایجان غربی از فردا (شنبه)
  کد خبر : 1956192

  آغاز پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی آذربایجان غربی از فردا (شنبه)

  آغاز پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی آذربایجان غربی از فردا (شنبه)Reviewed by on Dec 23Rating: فریدون سید مصطفوی عصر روز پنجشنبه در اجلاس یک روزه روسای مناطق ۲۴ گانه آموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود: میزان اعتبار مورد نیاز برای این امر تامین شده است. وی با تاکید بر دقت بیشتر روسای مناطق در اعلام تعطیلی…

  آغاز پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی آذربایجان غربی از فردا (شنبه)Reviewed by on Dec 23Rating:

  فریدون سید مصطفوی عصر روز پنجشنبه در اجلاس یک روزه روسای مناطق ۲۴ گانه آموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود: میزان اعتبار مورد نیاز برای این امر تامین شده است.
  وی با تاکید بر دقت بیشتر روسای مناطق در اعلام تعطیلی مدارس بیان کرد: ضرورت این امر با توجه به اینکه در آستانه امتحانات انش آموزان هستیم، بیشتر احساس می شود.
  وی اظهار کرد: هر یک روز تعطیلی ۴۵ میلیارد ریال هزینه برای آموزش و پرورش در بردارد ولی در بسیاری موارد، ناگزیر به تعطیل کردن مدارس هستیم.
  وی اضافه کرد: اعلام تعطیلی ها باید از منابع موثق باشد و تا ساعت ۲۳ شب رئیس اداره روابط عمومی استان بعد از استعلام از مدیران مناطق خبر را در رسانه ها اطلاع رسانی کند.
  مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی هماهنگی و همدلی در مجموعه آموزش و پرورش را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تعامل مناسب با مسئولان استانی و اصحاب رسانه همواره رویکرد مسئولان این نهاد بوده است که در این دوره شاهد تقویت این امر هستیم.
  هوشنگ عطاپور مدیرکل دفتر اجتماعی فرهنگی استانداری آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه آموزش و پرورش بیشترین سرمایه اجتماعی را با خود به همراه دارد، افزود: فعالیت این دستگاه همواره مورد نقد مردم بوده و اقدامات صورت گرفته در زمینه تشکیل ستادهای اجرای حقوق شهروندی در نواحی ۲۴ گانه در این بخش قابل تقدیر است.
  وی گفت: در هر دستگاه اجرایی ستاد صیانت از حقوق شهروندی و حجاب و عفاف تشکیل می شود و ۹ برنامه مصوب در شورای اجتماعی کشور در آنها به اجرا در می آید.
  اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق ۲۴ گانه آذربایجان غربی با هدف بررسی چالش ها و مشکلات این بخش به مدت یک روز در ارومیه برگزار شد.
  در این نشست هفت نفر از مدیران استانی و نیز مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به ارائه گزارش از اقدامات انجام شده و بررسی چالش های موجود و ارائه راهکارها برای این چالش ها پرداختند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا آذربایجان غربی دارای ۵۵۰ هزار دانش آموز است که ۳۷ هزار فرهنگی و معلم کار تعلیم و تربیت آنها را در ۲۴منطقه آموزش و پرورش برعهده دارند.
  از مجموع خانواده آموزش و پرورش استان سال گذشته یک هزار و ۶۰ نفر بازنشسته شدند که امسال چهارم دی ماه پاداش این افراد به حسابشان واریز می شود.
  مهمترین اخبار ایرنای کشور و آذربایجان غربی را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرس irnaoromiye@ دریافت کنید.
  ۷۱۲۵/۲۰۹۳ **خبرنگار : طاهره نوید آرین ** انتشار دهنده: صابر چهرقانی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.