• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصاد داخلی » توافق دویچه بانک برای پرداخت ۷/۲ میلیارد دلار غرامت به آمریکا
  کد خبر : 1956181

  توافق دویچه بانک برای پرداخت ۷/۲ میلیارد دلار غرامت به آمریکا

  توافق دویچه بانک برای پرداخت ۷/۲ میلیارد دلار غرامت به آمریکاReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ منابع خبری در برلین پنجشنبه شب اعلام کردند بانک آلمانی دویچه بانک به وزارت دادگستری آمریکا تعهد کرد به علت نقشی که در بحران وامهای رهنی در…

  توافق دویچه بانک برای پرداخت ۷/۲ میلیارد دلار غرامت به آمریکاReviewed by on Dec 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ منابع خبری در برلین پنجشنبه شب اعلام کردند بانک آلمانی دویچه بانک به وزارت دادگستری آمریکا تعهد کرد به علت نقشی که در بحران وامهای رهنی در آمریکا داشته است، هفت میلیارد و دویست میلیون دلار به این کشور بپردازد.
  طبق اعلام دویچه بانک، سه میلیارد و یکصد میلیون دلار از این مبلغ جریمه ای است که این بانک آلمانی به علت دست داشتن در بحران وامهای رهنی آمریکا به طور مستقیم به این کشور پرداخت خواهد کرد.
  دویچه بانک چهار میلیارد و یکصد میلیون دلار دیگر را در قالب ” تخفیف به وام گیرندگان” تقبل خواهد کرد. بانک آلمانی برای این کار شرایط وامهایی را که پیش از این به مشتریان خود داده است، مورد تجدید نظر قرار خواهد داد.
  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فرانسه از برلین، مقامات آمریکایی سپتامبر گذشته اعلام کرده بودند چهارده میلیارد دلار از دویچه بانک مطالبه کرده اند. این بانک آلمانی توسط مسئولان قضایی آمریکا متهم شده است که در سالهای دو هزار و شش تا دو هزار و هشت با آگاهی کامل از شرایط، به واگذاری دارایی های غیرمنقول مسموم که به محصولات مالی تبدیل شده بود اقدام کرده است. مسئولان این بانک آلمانی مستقر در فرانکفورت در آن زمان تاکید کردند که هرگز قصد ندارند این مبلغ یا مبلغی در این حدود به آمریکا پرداخت کنند.
  دویچه بانک قصد دارد نتایج موقت عملکرد خود را در سال دو هزار و شانزده، دوم فوریه آینده منتشر کند. مسئولان این بانک ابراز اطمینان کرده اند که حل مناقشه با وزارت دادگستری آمریکا تاثیر چندانی بر کارنامه این بانک در سال دو هزار و شانزده نخواهد داشت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.