• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رمز موفقیت نیروهای انقلابی اتحاد آن‌ها است/ تفرقه‌افکنی روش اصلاح‌طلبان است
  کد خبر : 1956124

  رمز موفقیت نیروهای انقلابی اتحاد آن‌ها است/ تفرقه‌افکنی روش اصلاح‌طلبان است

  رمز موفقیت نیروهای انقلابی اتحاد آن‌ها است/ تفرقه‌افکنی روش اصلاح‌طلبان استReviewed by on Dec 23Rating: حمیدرضا ترقی تحلیلگر سیاسی و عضو حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو در خصوص ایده کاندیدا تراشی برای اصولگرایان از جانب رسانه‌های اصلاح‌طلب گفت: همیشه یکی از رموز موفقیت نیروهای انقلاب  اتحاد در عرصه رقابت‌های سیاسی…

  رمز موفقیت نیروهای انقلابی اتحاد آن‌ها است/ تفرقه‌افکنی روش اصلاح‌طلبان استReviewed by on Dec 23Rating:

  حمیدرضا ترقی تحلیلگر سیاسی و عضو حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو در خصوص ایده کاندیدا تراشی برای اصولگرایان از جانب رسانه‌های اصلاح‌طلب گفت: همیشه یکی از رموز موفقیت نیروهای انقلاب  اتحاد در عرصه رقابت‌های سیاسی بوده است چون در جامعه همیشه درصدی گرایش به اصولگرایی و درصدی گرایش به اصلاح‌طلبی دارد که این میزان کمتر از ۵۰ درصد جامع هستند.

  وی ادامه داد: از این رو اقشار زیادی را در جامعه طیف خاکستری تشکیل می‌دهند که تصمیم‌گیری آن‌ها مبتنی بر نیازهایشان است؛ پس طبیعی است هر کدام از این دو جریان بخواهند در رقابت انتخاباتی موفق شوند لازمه‌اش این است که مجموعه آن طیف متحد باشند و در جهت کسب آراءجامعه عمل کند.

   

  ترقی با بیان اینکه همواره یکی از استراتژی‌های اصلاح‌طلبان این بوده است که با بزرگ کردن اختلافات بین اصولگرایان و تعمیق شکاف بین آنها سعی در ایجاد اختلاف و جلوگیری از وحدت اصولگرایان داشته باشند گفت: آنها به دنبال این هستند که با این ترفند اجازه ندهند این طیف مسئولیت اجرایی را در کشور به‌دست بگیرد این در حالی است که در ۳۷، ۳۸ سال گذشته مقاطعی که نیروهای اصولگرا حاکم بر کشور بودند مقاطع بسیارمحدودی بوده است.

  عضو بین الملل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: از طرف دیگر طیف اصولگرا براساس مبانی ارزشی هرگونه تفرقه‌افکنی را مخالف مصالح ملی می‌دانند اما اصلاح‌طلبان این قبیل اقدامات را  موافق مصالح جناحی خود می‌دانند برهمین اساس آنها بااستفاده از این ترفند اختلافات را دامن زده و برای جلوگیری از وحدت اصولگرایان از آن استفاده می‌کنند. لذا اصلاح‌طلبان به اختلاف‌نظر میان طیف‌های مختلف دامن می‌زنند و از این اختلافات برای جلوگیری از وحدت اصولگرایان استفاده می‌کنند.  
  وی در پایان خاطرنشان کرد: براین اساس اصولگرایان باید رمزوحدت میان خود را حفظ کنند و اجازه ندهند توطئه تفرقه و تشتت بین آنها دامن زده شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.