• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » توریسم و گردشگری » نگرانی استاندار از فرصت سوزی در گلستان
  کد خبر : 1956041

  نگرانی استاندار از فرصت سوزی در گلستان

  نگرانی استاندار از فرصت سوزی در گلستانReviewed by on Dec 23Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار ایرنا حسن صادقلو پنجشنبه در کارگروه اقتصاد مقاومتی گلستان به ریاست علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در خصوص طرح گردشگری جزیره آشوراده هر شرطی که محیط زیست برای ما تعیین کرد آن…

  نگرانی استاندار از فرصت سوزی در گلستانReviewed by on Dec 23Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار ایرنا حسن صادقلو پنجشنبه در کارگروه اقتصاد مقاومتی گلستان به ریاست علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در خصوص طرح گردشگری جزیره آشوراده هر شرطی که محیط زیست برای ما تعیین کرد آن را اجرایی کردیم، کلیات و جزئیات را هم به اجرا گذاشتیم، حتی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست آن را تایید کرد اما در اجرا هنوز نتوانستیم به موفقیت برسیم.
  استاندار گلستان تاکید کرد: در آشوراده دنبال هتل ‌سازی نیستیم اما اگر طرح تحول جزیره به نتیجه برسد، استان در حوزه گردشگری و اشتغال متحول خواهد شد.
  صادقلو ادامه داد: سالانه ۱۸ میلیون مسافر از گلستان عبور می کنند و یکی از جاذبه‎ هایی که می‎ تواند استان را به مقصد اصلی گردشگران تبدیل کند، جزیره آشوراده است.
  وی با بیان این که انتظار می رود در دولت به جزیره آشوراده به عنوان سرفصل درخواست ‎های مردم و مسوولان گلستان توجه شود، گفت: راه ‎آهن گرگان – مشهد و طرح مدیریت سیل و زهکشی نیز از جمله دیگر اولویت ‎های استان به شمار می‎ رود.
  استاندار گلستان اظهار داشت: معتقدم در چنین شرایطی یک فرصت سوزی در حال رخ دادن است و از آنجایی که طرح گردشگری آشوراده قول رئیس جمهوری به مردم گلستان است، انتظار داریم هر چه زودتر به نتیجه برسد.
  صادقلو همچنین با اشاره به تدوین اسناد جامع گلستان در افق ۱۴۰۴ و ۱۴۲۰ گفت: در این سندها ۳۰ طرح که می تواند در استان قابلیت اجرایی داشته و موجبات تحول و توسعه عمیق منطقه را فراهم آورد مشخص شده که تنها با حمایت جدی دولت به نتیجه می رسد.
  وی با بیان این که افزایش سهم گلستان از پروژه های ملی یکی از اقدام های پشتیبان و مورد انتظار است، ادامه داد: متاسفانه منابع بانکی منطقه به دلایل مختلف دچار آسیب شده و محدود است.
  استاندار با تاکید بر پیگیری جدی طرح ها با موضوع اقتصاد مقاومتی در گلستان یادآور شد: توازن بخشی در استانها ‌یک موضوع اساسی است و نیازمند ویژه بینی گلستان هستیم.
  علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان وزیر معین در بحث اقتصاد مقاومتی گلستان به گرگان سفر کرده است.
  ۶۲۰۳

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.