• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » قرارگاه خاتم الانبیا رقیب شرکت‌هاى خصوصی نیست
  کد خبر : 1955943

  قرارگاه خاتم الانبیا رقیب شرکت‌هاى خصوصی نیست

    به گزارش ایران ویج على لاریجانى رییس مجلس شورای اسلامی امروز عصر ۲ دی ماه در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهاى سپاه در عرصه سازندگى در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از گذشته با کارهای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا آشنا بودم. این قرارگاه فعالیت های متعددی را ارائه می کند که بسیار جذاب و ارزشمند…

  قرارگاه خاتم الانبیا

   

  به گزارش ایران ویج على لاریجانى رییس مجلس شورای اسلامی امروز عصر ۲ دی ماه در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهاى سپاه در عرصه سازندگى در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از گذشته با کارهای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا آشنا بودم. این قرارگاه فعالیت های متعددی را ارائه می کند که بسیار جذاب و ارزشمند است.

  لاریجانى ادامه داد: از زمان تاسیس قرارگاه حدود ۲۷ سال می گذرد و رشد خوبی داشته است و در زمینه های مختلفی که کشور به سختی کارها را انجام می داد قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ورود پیدا کرده و جهادی کار کرده‌ند و پروژه های سنگینی را در حوزه های مختلف پارس جنوبی، سدسازی ، حمل و نقل برعهده گرفتند.

  رییس مجلس گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا همچنین روی تکنولوژی هایی که برای کشور نیاز بود اقدامات ارزشمندی انجام دادند و این یک نمونه از روش هایی است که نیروهای مسلح در زمان صلح طبق قانون اساسی باید به آبادانی کشور کمک کنند و سپاه این الگو را برگزید و در آن موفق بود.

  لاریجانی با بیان اینکه ۱۶۰ هزار نفر به طور مستقیم در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا فعالیت دارند افزود: این نیرو مشغول کار شدند و کارهای ارزشمندی انجام دادند، برخی از پروژه ها چون در مناطق سخت است هر شرکتی برای انجام آن نمی رود اما قرارگاه این پروژه ها را انجام داده است.

  وی ادامه داد: کار خوب دیگری که این قرارگاه در مسیر تحول خود مدنظر داشته این بوده که از امکانات موجود کشور حداکثر استفاده را کرده و این روش خوبی است.

  رییس مجلس گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا رقیب شرکت های خصوصی نیست بلکه کمک کننده شرکت ها است و از وجود شرکت ها در پروژه ها استفاده می کند. این روش کارآمدی سپاه را در زمینه ساخت و ساز افزایش می دهد.

  لاریجانی افزود: این قرارگاه در بخش عمران کشور ظرفیت بیشتری دارد تا بتواند برای آبادانی کشور خیز بیشتری بردارد.

  وی ادامه داد: در حال حاضر شرایط کشور از نظر روابط بیرونی و امکان سرمایه گذاری رو به بهبود است و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا می تواند در این شرایط ظرفیت های جدید را خلق کند. ما نیز در مجلس این توجه را خواهیم کرد که مساعدت و کمک های بیشتری از این قرارگاه برای ورود به صحنه های مختلف اقتصادی و آبادانی کشور می کنیم.

  رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دولتمردان معتقدند قرارگاه سازندگی خاتم النبیا به جای تعدد پروژه ها در پروژه های ملی حضور داشته باشند، نگاه مجلس در این زمینه چیست؟ گفت: شرایط قرارگاه باید مورد توجه قرار بگیرد، قسمت زیادی از ظرفیت قرارگاه به سمت پروژه های بزرگ است شاید برای قرارگاه بهتر باشد که پروژه های بزرگ را برای خود ترسیم کند.

  لاریجانی افزود: برخی از اقدامات صورت گرفته در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا نشان می دهد این مجموعه می تواند در پروژه های خرد نیز کار کند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.