• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » مهار شدن بیش از ۸۰ درصد قاچاق سوخت در هرمزگان
  کد خبر : 1955940

  مهار شدن بیش از ۸۰ درصد قاچاق سوخت در هرمزگان

    به گزارش ایران ویج؛ عبدالرضا رحمانی فضلی پس از بازدید از کشفیات نیروی انتظامی استان هرمزگان در زمینه مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: در نشست شورای تامین استان هرمزگان گزارش خوبی از عملکرد دستگاه های امنیتی و انتظامی استان ارائه شد. وی ادامه داد: هرمزگان…

  قاچاق سوخت

   

  به گزارش ایران ویج؛ عبدالرضا رحمانی فضلی پس از بازدید از کشفیات نیروی انتظامی استان هرمزگان در زمینه مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: در نشست شورای تامین استان هرمزگان گزارش خوبی از عملکرد دستگاه های امنیتی و انتظامی استان ارائه شد.

  وی ادامه داد: هرمزگان از استان های بسیار امن کشور است و آرامش بسیار خوبی در این استان وجود دارد و میزان جرائم عمومی از جمله انواع سرقت های خرد و کلان و قتل در این استان کاهش یافته و در مقابله با اشرار نیز این استان توفیقات خوبی داشته است.

  وزیر کشور افزود: همچنین موفقیت های هرمزگان در زمینه کشفیات مواد مخدر و قاچاق کالا بسیار چشمگیر بوده است.

  رحمانی فضلی با بیان اینکه در حوزه مبارزه با قاچاق سوخت نیز در هرمزگان موفقیت های خوبی به دست آمده است، تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته در این استان بیش از ۸۰ درصد قاچاق سوخت در هرمزگان کنترل و مدیریت شده که از تلاش های استاندار هرمزگان به عنوان رئیس شورای تامین استان و نیروهای انتظامی و امنیتی برای به دست آوردن این توفیقات قدردانی می کنم.

  وی همچنین با بیان اینکه گمرک با الکترونیکی کردن سیستم ها طی یک سال و نیم اخیر در مبارزه با قاچاق موفقیت هایی به دست آورده است، اظهار داشت: باید روش های کنترل الکترونیکی در راستای مبارزه و کاهش قاچاق کالا از طریق مبادی رسمی در گمرکات توسعه یابد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.