• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » از پرسپولیس کنار می روم / نه قدر نوراللهی را دانستند و نه حسین هدایتی
  کد خبر : 1955895

  از پرسپولیس کنار می روم / نه قدر نوراللهی را دانستند و نه حسین هدایتی

    مدیر مجموعه درفشی‌فر استعفا کرد و پس از استعفای خود گفت: «احساس کردم با مدیریت فعلی پرسپولیس نمی‌توانم کار کنم چرا که مدیریت باشگاه پرسپولیس قدرنشناس است.» نه قدر نوراللهی را دانستند و نه حسین هدایتی به گزارش ایران ویج، حسین خبیری، مدیر مجموعه درفشی‌فر که در اختیار باشگاه پرسپولیس است روز چهارشنبه از…

   پرسپولیس

   

  مدیر مجموعه درفشی‌فر استعفا کرد و پس از استعفای خود گفت: «احساس کردم با مدیریت فعلی پرسپولیس نمی‌توانم کار کنم چرا که مدیریت باشگاه پرسپولیس قدرنشناس است.»
  نه قدر نوراللهی را دانستند و نه حسین هدایتی

  به گزارش ایران ویج، حسین خبیری، مدیر مجموعه درفشی‌فر که در اختیار باشگاه پرسپولیس است روز چهارشنبه از سمت خود کناره‌گیری کرد.

  خبیری در این خصوص اظهار داشت: «احساس کردم با این مدیریت نمی‌توانم کار کنم و به همین دلیل کناره‌گیری کردم. خیلی بد است یک مجموعه قدرنشناس باشد. آنها هم قدر پیشکسوتانی که در این باشگاه زحمت کشیده‌اند را نمی‌دانند و هم قدر بازیکنانی مانند احمد نوراللهی که با انگیزه و تحت هر شرایطی برای تیم بازی می‌کردند.»

  وی ادامه داد: «باشگاه احترام بازیکنانی هم که برای این تیم زحمت کشیده، تلاش کرده و حتی با مصدومیت هم برای تیم تلاش کرد را ندانست و به آنها بی‌احترامی کرد. حتی برای افرادی مثل هدایتی که به این باشگاه کمک کردند، احترامی قائل نشدند. با این شرایط دیگر نمی‌توانستم در این باشگاه فعالیت کنم.»

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.