• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » توریسم و گردشگری » آیین نامه گردشگری در قمیشلو درحال تهیه است
  کد خبر : 1955773

  آیین نامه گردشگری در قمیشلو درحال تهیه است

  آیین نامه گردشگری در قمیشلو درحال تهیه استReviewed by on Dec 22Rating: علیرضا غلامی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا ی با اشاره به اینکه قلعه تاریخی قمیشلو در منطقه حفاظت شده و پارک ملی قمیشلو قرار دارد، تصریح کرد: استفاده گردشگران این پارک ملی و قلعه تاریخی با رعایت قوانین و حفظ…

  آیین نامه گردشگری در قمیشلو درحال تهیه استReviewed by on Dec 22Rating:

  علیرضا غلامی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا ی با اشاره به اینکه قلعه تاریخی قمیشلو در منطقه حفاظت شده و پارک ملی قمیشلو قرار دارد، تصریح کرد: استفاده گردشگران این پارک ملی و قلعه تاریخی با رعایت قوانین و حفظ این منطقه میسر است که مراحل قانونی و تدوین آیین نامه آن در حال اجراست .
  وی افزود: پس از ابلاغ آیین نامه بهره گیری از این محیط تاریخی و طبیعی برای گردشگران تسهیل می شود.
  وی همچنین گفت : بخش عمده مردم شهرستان تیران و کرون در قالب گروه های مردمی و سازمان های مردم نهاد با محیط زیست در جهت حفظ و حراست از محیط زیست شهرستان همکاری می کنند که با افزایش همکاری ها امنیت محیط زیست شهرستان افزایش یافته است.
  وی بیان کرد: بسیاری از شکارچیان نیز با شکستن و کنار گذاشتن اسلحه و کارشکار با محیط زیست برای حفظ حیات وحش و محیط زیست و منابع طبیعی همکاری می کنند که این همکاری ها در شهرستان تیران و کرون الگویی برای کل کشور است.
  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تیران و کرون گفت : سال گذشته شکارچیان و گروه های مردمی پاسگاه حراست از محیط زیست در منطقه و حیات وحش قمیشلو احداث کردند که با چنین اقدامی ضریب امنیت این پارک ملی افزایش و دغدغه های سازمان محیط زیست در این حوزه کاهش یافت.
  غلامی افزود: دغدغه جدی محیط زیست حفظ و حراست از محیط زیست است که پاسخ به این دغدغه نیازمند همکاری مردم است که مردم شهرستان تیران و کرون در اجرای این تعامل و همکاری پیشتاز بوده اند.
  شهرستان تیران و کرون در ۴۵ کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
  مهد/ ۷۱۵۳/ ۶۰۲۲ انتشاردهنده : عمادی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.