• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی برای تمام مردم حکم شغلی صادر کند
  کد خبر : 1955766

  وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی برای تمام مردم حکم شغلی صادر کند

  وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی برای تمام مردم حکم شغلی صادر کندReviewed by on Dec 22Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز پنج شنبه ایرنا از روابط عمومی جمعیت حامیان انقلاب اسلامی، علی کیهانیان در نشست مشترک وزیر و مدیران وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی با شورای مرکزی خانه احزاب و…

  وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی برای تمام مردم حکم شغلی صادر کندReviewed by on Dec 22Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز پنج شنبه ایرنا از روابط عمومی جمعیت حامیان انقلاب اسلامی، علی کیهانیان در نشست مشترک وزیر و مدیران وزارت تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی با شورای مرکزی خانه احزاب و برخی دبیران احزاب افزود: برای تحقق توسعه سیاسی و ایجاد بستر عادلانه و افزایش نظارت عمومی شورای ملی دبیران کل احزاب تشکیل شود.
  وی ادامه داد: برای برقراری ارتباط حاکمیت با تک تک مردم، همچنان که کارکنان سازمان ها دارای ابلاغ شغلی هستند، برای تمام مردم ایران کارتکس شغلی یا حکم شغلی صادر شود، کشاورزان٬ صنعتگران و حتی بیکاران دارای ابلاغ حکومتی باشند.
  دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب سلامی گفت: به این ترتیب حاکمیت می تواند نسبت به ارایه خدمات به مردم موفق تر عمل کند.
  کیهانیان افزود: این موضوع در ابعاد فردی٬ ملی و بین المللی قابل برنامه ریزی بوده و از بسیاری از مفاسد و معضلات اجتماعی کاسته می شود.
  وی همچنین در نامه ای به وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی اعلام آمادگی کرد تا جمعیت حامیان انقلاب اسلامی مشکلات بیکاری و معضلات مبتلابه یک استان دلخواه را در بازه زمانی سه ساله حل کند.
  در نامه دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب سلامی خطاب به علی ربیعی آمده است: این جمعیت برای حل مشکلات بیکاری و معضلات مبتلابه یک استان دلخواه (به عنوان پایلوت)، در بازه زمانی سه ساله به طوری که آمار اشتغال و درآمد استان پس از زمان مذکور به رشد بالای ۵۰ درصد وضعیت تحویل شده برسد، اعلام کرده است.
  سیام**۹۲۵۴**۱۰۲۷**خبرنگار: سجاد خسروانیان** انتشار دهنده: محمدجواد دهقانی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.